ТОП товари

Дельфініум

Ціна: очікується

Дихондра

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Немезія

Ціна: очікується

В'юнок

Ціна: очікується

Цвітну капусту вирощувати набагато важче, ніж білокачанну, так як вона більш вимоглива до умов зростання: у неї підвищені вимоги до родючості і вологості грунту. На бідних, неудобренных грунтах кольорова капуста не може наростити хорошого листового апарату і передчасно утворює дуже дрібну головку, яка швидко жовтіє і розпадається (нормальні головки починають формуватися, коли розетка складається з 15-18 листя). Це ж спостерігається при нестачі вологи і підвищеної температури повітря. Оптимальна кислотність грунту повинна бути в межах рН 6-7.

Важливий момент. При посадці розсади капусти потрібно стежити, щоб рослини були занурені в грунт до першого листочка, а коріння добре обтиснуті грунтом.

Висаджену і добре вкорінену розсаду капусти злегка підгортають. Через 12-15 днів підгортання повторюють. Перед цим проводять підживлення коров'яком (1:5), пташиним послідом (1:10) або мінеральними добривами (20 г сечовини, 40 г суперфосфату і 20 г хлористого калію на 10 л води). Під кожну рослину вносять 1 л.

Щоб отримати більш ранній урожай головок, слід домагатися не тільки хорошого розвитку вирощування розсади, але і необхідного забігу в її розвитку. Розсада ранніх сортів капусти до моменту висадки в грунт повинна мати висоту не більше 20 см, товщину 4-5 мм і 5-6 добре розвинених листків.

Навіть короткочасне підсушування ґрунту і при вирощуванні розсади, і дорослих рослин призводить до утворення дуже дрібних головок.

Поливають цвітну капусту рясно два рази в тиждень, особливо під час формування головок, промачивая грунт на глибину орного горизонту.

Крім цього, за час вегетації 4-5 разів поливають, витрачаючи по 20 л на 1 м2.

На замітку

Цвітна капуста добре росте і розвивається при температурі +15...+18°С. Її розсада негативно реагує на підвищення температури понад 25°С. Не виносять перегріву в спеку при нестачі вологи і дорослі рослини, так як не утворюються нові листя, а разом з тим і головки. У цьому випадку капусті необхідний регулярний освіжаючий полив дощуванням, особливо під час наростання листя.

Порада:

Раніше каладіум, вважали примхливою рослиною, здатною добре рости тільки в умовах високої вологості повітря. Однак в останнє десятиліття думка багатьох квітникарів про каладіум змінилася
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Багато городників звикли садити моркву навесні, а потім з нетерпінням чекати появи перших коренеплодів. Але якщо посадити моркву під зиму, то урожай з'явиться набагато раніше, до того ж зимова морква менш схильна до хвороб. А шкідники і зовсім на ній не з'являються
Scroll to top