ТОП товари

Лаванда

Ціна: очікується

Смородина

Ціна: очікується

Петунія

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

Шток-роза

Ціна: очікується

Квасоля

Ціна: очікується

Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила:

1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб дерево не заважало іншим рослинам або спорудам. Намітьте місце і позначте яму, розмір якої повинен бути в два рази більше земляної грудки з корінням.

2) Викопайте намічену яму, зсипавши землю по обидві сторони від майбутньої ями. Щоб коріння майбутнього дерева безперешкодно заглиблювалося в нижні шари ґрунту, розпушіть дно викопаної ями.

3) Потім удобрити посадкову землю, яку Ви викопали, мінеральними добривами, і додайте трохи заздалегідь приготовленого родючого ґрунту.

4) Щоб не пошкодити коріння Вашої рослини, необхідно ще до його посадки вбити в землю кілочок, до якого в подальшому Ви будете прив'язувати Ваш саджанець.

5) Поставте саджанець у яму, засипте його спочатку родючим грунтом, а потім викопаною землею. Переконайтеся, щоб саджанець був встановлений вертикально. Після земляних робіт рівень землі повинен бути на 5-10 сантиметрів вище, порівняно з рештою ділянкою.

6) Прив'яжіть саджанець до кілочка м'якою мотузкою. Переконайтеся, щоб мотузка не сильно врізалася в кору дерева.

7) Ущільніть землю в області стовбура і зробіть валик для поливу по краях ями. Потім полийте пристовбурне коло водою (приблизно 1,5-2 літри) і удобріть грунт перегноєм або торфом (близько 5 см).

Пам'ятайте, що від посадки дерева залежить його подальший розвиток. Якщо Ви спочатку зробите щось не так, то цілком можливо, що коріння дерева не візьмуться, і воно не буде зростати.

Порада:

Раніше каладіум, вважали примхливою рослиною, здатною добре рости тільки в умовах високої вологості повітря. Однак в останнє десятиліття думка багатьох квітникарів про каладіум змінилася
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Багато городників звикли садити моркву навесні, а потім з нетерпінням чекати появи перших коренеплодів. Але якщо посадити моркву під зиму, то урожай з'явиться набагато раніше, до того ж зимова морква менш схильна до хвороб. А шкідники і зовсім на ній не з'являються
Scroll to top