ТОП товари

Малина

Ціна: 35 грн.

Лобелія

Ціна: очікується

Петунія

Ціна: очікується

Самшит вічнозелений

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

Лаванда

Ціна: очікується

Раніше каладіум, вважали примхливою рослиною, здатною добре рости тільки в умовах високої вологості повітря. Однак в останнє десятиліття думка багатьох квітникарів про каладіум змінилася. Після появи безлічі чудових гібридів каладіума двоколірного (Caladium bicolor), які не вимагають ні якихось специфічних умов, ні особливого догляду, ця рослина перестала вважатися примхливою.

Якщо раніше висока вологість повітря була обов'язковою умовою нормального росту каладіума, то в даний час переважна більшість сучасних гібридів цілком задовольняються помірної 50-60%-ною, яка буває у звичайних міських квартирах у літній період.

У сучасних гібридних каладіуміув немає потреб, які не міг би задовольнити як досвідчений, так і початківець квітникар, тому можете сміливо купувати вподобану вам рослин.

Умови для успішного вирощування каладіума

  • Місце з дуже яскравим, але розсіяним світлом (прямі сонячні промені він переносить тільки в ранкові та вечірні години).
  • Температура в діапазоні +20...+25°С (вищу і нижчу він не любить).
  • Регулярний і рясний полив водою кімнатної температури (але тільки після підсихання верхнього шару субстрату).
  • Підживлення у весняно-літній період (приблизно раз в 10 днів) 1-2%-ним розчином повних мінеральних добрив, які містять рівну кількість азоту, фосфору і калію, і мікроелементи в легкодоступній для рослин формі.

Порада:

Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Багато городників звикли садити моркву навесні, а потім з нетерпінням чекати появи перших коренеплодів. Але якщо посадити моркву під зиму, то урожай з'явиться набагато раніше, до того ж зимова морква менш схильна до хвороб. А шкідники і зовсім на ній не з'являються
Чи можна виростити на дачі женьшень? Можна. Він буде нормально рости в нашому кліматі і наших температурних умовах. До того ж окультурений женьшень розвивається значно швидше свого дикого родича: через 6 або 7 років ви зможете отримати близько 40 грам добірного женьшеневого кореня
Scroll to top