ТОП товари

Дихондра

Ціна: очікується

Арахіс

Ціна: очікується

Перець (солодкий)

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

Петунія

Ціна: очікується

Гіпсофіла

Ціна: очікується

Ціна: 20 грн.

Характеристики:


  • Кількість в упаковці: 20 шт
  • Колір квітки/плода: Жовтий
  • Глибина посадки: 6-8 см
  • Відстань: 45 см
  • Висота рослини: 200 см
  • Потреба в сонці: Сонце
  • Зона морозостійкості: 5-6
  • Вологість грунту: Помірно вологий
  • Умова поливу: Рідко
  • Тип продукту: насіння

Цукровий сорт. Дуже солодкий. Призначений для споживання у свіжому вигляді та переробки. Можна варити і їсти свіжу  кукурудзу круглий рік; досить намочити качани в теплій воді приблизно на 8 годин, а потім зварити. 

    АГРОТЕХНІКА: Теплолюбна рослина, вимоглива до світла, не виносить затінення. Чуйна на поливи. Краща температура для росту і розвитку 20-30 градусів. Добре росте на легких, родючих прогрітих грунтах, не росте на кислих і заболочених. Для отримання раннього врожаю насіння замочують протягом доби і потім 10-12 днів піддають дії тимчасових температур - вдень ​​20 градусів, вночі - 6. Глибина загортання насіння 6-8 см. Кукурудзу в їжу використовують у вигляді свіжих відварених качанів, для консервування зерна в молочній стиглості і для заморожування.

 P.S.  Солодка кукурудза - природна генетична мутація рослини. За відомостями, вона була вперше вирощена в Пенсільванії в середині 1700-х років і представлена ​​в якості комерційного сорту в 1779 році. 

View the embedded image gallery online at:
http://ekodacha.pp.ua/vegetables/kukurudza.html#sigFreeIde6c8724fd3

Купити насіння Кукурудзи та оформити доставку поштою по всій території України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кропивницький, Черкаси, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.

Форма замовлення

Форма замовлення

Дякуюємо за Ваше замовлення. Після обробки даних, мененджер з Вами зв'яжиться.

ЕКО-shop рекомендує

Квасоля
Ціна: очікується
Часник
Ціна: очікується
Картопля (Бела Роса)
Ціна: очікується

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Scroll to top