Створюємо прибережний стиль на своїй ділянці

Дизайн в прибережному стилі можна назвати одним з першокласних жанрів в оформленні ділянки. Використовується він не так часто. Головним пріоритетом такого дизайну є природна природа і гарна околиця

Дизайн в прибережному стилі можна назвати одним з першокласних жанрів в оформленні ділянки. Використовується він не так часто. Головним пріоритетом такого дизайну є природна природа і гарна околиця. Неважливо, це територія поруч з річкою або ландшафт, межує з озером. А може бути це узбережжя біля моря. Як правило, це простий, простий і легкий ділянку. Щоб надати місцем природний мальовничий вид, а також отримати винятковий дизайн, територію засаджують різноманітними кущами і травами. Краще використовувати екзотичні привізні рослини, які підійдуть для клімату і будуть стійкими до знижених температур повітря, і бризу біля узбережжя. Насадження внесуть необхідну родзинку в атмосферу життя поруч з водоймою.

Для досягнення неймовірного ефекту можна використовувати меблі з лози або якісь магічні фігури з дерева або металу. Надзвичайно красиво буде виглядати столик для гостей на тлі узбережжя. Не варто забувати про гамак.

Сам по собі прибережний вигляд має переважно гарний краєвид. Однак, піщані грунти поруч з водоймою, вітру і сіль можуть зіграти негативну роль у насадженні рослин. Посадка чагарників не повністю, але все ж, трохи захистить територію від вітру. Бажано використовувати посухостійкі, витривалі в суворих погодних умовах, рослини. Чагарники краще всього насаджувати в кілька рівнів. Така посадка буде виглядати більш природно. Облаштована територія повинна створювати відчуття натурального способу життя біля моря, приносити радість і розслаблення.

Територію ділянки ділять на зони:

Внутрішній дворик - територія саду, з якої можна спостерігати прекрасний прибережний вигляд. Цілком таким пейзажем можна насолодитися влітку.

Сухий струмок - штучно створені вигини, розташовані між рослинних насаджень, квітів і трав, додадуть чарівності на території.

Область відпочинку - на території розташовуються лави. Територія повинна бути захована від шквального вітру і протягів.

Зона розваги - є головним ділянкою в дизайні. В цю частину території слід посадити рослини, які будуть навеваться легким прибережним вітерцем. У цій зоні розташовують гамак. Більш вигідно територія буде виглядати в світлих тонах, що нагадують піщані пляжі. З граніту або піску викладають прибережні доріжки, біля яких можна розмістити різні дерев'яні фігури і розташувати плетені меблі.

У такому саду можна чудово відпочити, розслабитися наодинці з природою і просто почитати улюблену книгу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки