ТОП товари

Лаванда

Ціна: очікується

Малина

Ціна: очікується

Ожина

Ціна: очікується

Лобелія

Ціна: очікується

Цинія

Ціна: очікується

Часник "Промінь"

Ціна: очікується

Численні сорти декоративного соняшнику, складові цілий ряд з лимонних, жовтих, жовтих, жовтогарячих, ясно-цегляних відтінків, відкривають широкі можливості в використанні цієї невибагливої рослини для створення чарівного, яскравого, сонячного саду. Крім того, декоративний соняшник вражає різноманітністю сортів від гігантських, високорослих, з яскравими смарагдовим листям і великими кошиками одиночних суцвіть, до мініатюрних, компактних примірників з гронами махрових суцвіть і строкатими листками.

Оскільки особливого догляду соняшнику не потрібно, своєчасні полив і підживлення, а також максимальну кількість сонячного світла дадуть йому необхідні для повноцінного росту і цвітіння сили. А ваше завдання – найбільш вдало розмістити це чудове рослина на ділянці, скориставшись величезною різноманітністю сортів декоративних соняшників.

Найбільш популярні сорти

«Дачник» – компактний низькорослий сорт заввишки до 40 см, з великим ефектним суцвіттям. Невибагливий, стійкий до хвороб, зацвітає через 3-3,5 місяці після посіву насіння. Чарівно виглядає на клумбах, газонах, у групових посадках з настурцией, эшшольцией і кереопсисом. Цвіте рясно з липня по жовтень.

«Плюшевий Ведмедик» – середньорослий сорт заввишки до 60 см, квітки діаметром до 20 см, яскраво-жовтого забарвлення, густомахрові. Стебло міцне, добре розгалужений. Сорт легкий у вирощуванні і зацвітає через 2,5-3 місяці після посіву насіння.

«Червоно Сонечко» – оригінальний і привабливий високорослий сорт, заввишки до 150 см, суцвіття бархатисті, бордового кольору з темним центром. Використовується в основному для створення живоплотів або барвистих декоративних стінок.

«Літо» – декоративна суміш сортових рослин з неймовірних забарвлень великими суцвіттями, що охоплюють гаму від яскраво-жовтого до світло-коричневого. Двох - або триколірна забарвлення суцвіть робить соняшники дуже ефектними і яскравими, одночасно на рослині можуть розпускатися по декілька квіток. Цей сорт добре стоїть в зрізку і може прикрасити не тільки сад, але і додати чарівності вашому будинку.

«Світло Місяця» – чудовий високорослий сорт з великими суцвіттями лимонного відтінку величиною до 45 див. Виглядає дуже оригінально за рахунок того, що першим зацвітає велике суцвіття в центрі, а потім поступово розпускаються всі численні бічні. Коли соняшник цвіте, він стає схожий на великий шикарний букет з 10-15 квіток. Чудово виглядає на газонах у якості одиночних рослин, а також ефектно поділяє ділянка в якості декоративних стінок.

Серед високорослих сортів особливо популярні такі сорти як «Джайнт Сингл» – чарівний гігант висотою до 2 м з квітками в гамі від золотистого відтінку до темно-коричневого; «Гинге Нат» – 1,5 м заввишки з махровими яскраво-жовтими суцвіттями, і «Мулен Руж» – 1,8 м заввишки з оксамитовими темно-бордовим квітками.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Scroll to top