ТОП товари

Гацанія

Ціна: очікується

Катарантус

Ціна: очікується

Дихондра

Ціна: очікується

Виноград "Кадрянка"

Ціна: очікується

Гарбуз (довготривалий)

Ціна: 10 грн.

Гіпсофіла

Ціна: очікується

Численні сорти декоративного соняшнику, складові цілий ряд з лимонних, жовтих, жовтих, жовтогарячих, ясно-цегляних відтінків, відкривають широкі можливості в використанні цієї невибагливої рослини для створення чарівного, яскравого, сонячного саду. Крім того, декоративний соняшник вражає різноманітністю сортів від гігантських, високорослих, з яскравими смарагдовим листям і великими кошиками одиночних суцвіть, до мініатюрних, компактних примірників з гронами махрових суцвіть і строкатими листками.

Оскільки особливого догляду соняшнику не потрібно, своєчасні полив і підживлення, а також максимальну кількість сонячного світла дадуть йому необхідні для повноцінного росту і цвітіння сили. А ваше завдання – найбільш вдало розмістити це чудове рослина на ділянці, скориставшись величезною різноманітністю сортів декоративних соняшників.

Найбільш популярні сорти

«Дачник» – компактний низькорослий сорт заввишки до 40 см, з великим ефектним суцвіттям. Невибагливий, стійкий до хвороб, зацвітає через 3-3,5 місяці після посіву насіння. Чарівно виглядає на клумбах, газонах, у групових посадках з настурцией, эшшольцией і кереопсисом. Цвіте рясно з липня по жовтень.

«Плюшевий Ведмедик» – середньорослий сорт заввишки до 60 см, квітки діаметром до 20 см, яскраво-жовтого забарвлення, густомахрові. Стебло міцне, добре розгалужений. Сорт легкий у вирощуванні і зацвітає через 2,5-3 місяці після посіву насіння.

«Червоно Сонечко» – оригінальний і привабливий високорослий сорт, заввишки до 150 см, суцвіття бархатисті, бордового кольору з темним центром. Використовується в основному для створення живоплотів або барвистих декоративних стінок.

«Літо» – декоративна суміш сортових рослин з неймовірних забарвлень великими суцвіттями, що охоплюють гаму від яскраво-жовтого до світло-коричневого. Двох - або триколірна забарвлення суцвіть робить соняшники дуже ефектними і яскравими, одночасно на рослині можуть розпускатися по декілька квіток. Цей сорт добре стоїть в зрізку і може прикрасити не тільки сад, але і додати чарівності вашому будинку.

«Світло Місяця» – чудовий високорослий сорт з великими суцвіттями лимонного відтінку величиною до 45 див. Виглядає дуже оригінально за рахунок того, що першим зацвітає велике суцвіття в центрі, а потім поступово розпускаються всі численні бічні. Коли соняшник цвіте, він стає схожий на великий шикарний букет з 10-15 квіток. Чудово виглядає на газонах у якості одиночних рослин, а також ефектно поділяє ділянка в якості декоративних стінок.

Серед високорослих сортів особливо популярні такі сорти як «Джайнт Сингл» – чарівний гігант висотою до 2 м з квітками в гамі від золотистого відтінку до темно-коричневого; «Гинге Нат» – 1,5 м заввишки з махровими яскраво-жовтими суцвіттями, і «Мулен Руж» – 1,8 м заввишки з оксамитовими темно-бордовим квітками.

Порада:

Багато городників звикли садити моркву навесні, а потім з нетерпінням чекати появи перших коренеплодів. Але якщо посадити моркву під зиму, то урожай з'явиться набагато раніше, до того ж зимова морква менш схильна до хвороб. А шкідники і зовсім на ній не з'являються
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Зазвичай я вирощую цибулю з сіянки. В наших умовах це найбільш оптимальний варіант отримання пристойного врожаю. Однак у цьому сезоні пішла на експеримент: вирішила виростити її з насіння, так як в нашій родині дуже люблять велику і солодку салатну цибулю
Scroll to top