ТОП товари

Нагідки

Ціна: очікується

Лаванда

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

Гіпсофіла

Ціна: очікується

Лобелія

Ціна: очікується

Ожина

Ціна: очікується

У вас на дачі ще немає газону, який радує око соковитою зеленню? Червень – саме час його облаштувати. Це, мабуть, найважливіший елемент присадибної ділянки. Чомусь вважається, що газон – щось фантастично працеємке. Це зовсім не так. Всього лише сім кроків і 21 день відділяє вас від смарагдової галявини вашої мрії.

Крок 1

Спочатку потрібно визначитися, яким газон буде за геометричною формою. Вибирайте найпростіші форми – прямокутник, квадрат, коло, еліпс. Не варто також відразу засівати травою велику площу. І не женіться за «асортиментом» трав. Нехай поки у вас вийде лише невелика, зате акуратна галявина.

Крок 2

Тепер – план. На аркуші паперу необхідно зобразити схематично, але докладно все, що ви запланували. Після цього можна приступати.

Крок 3

Важливо правильно підібрати ділянку. Ідеально підійде місце, де не залягають близько грунтові води і достатньо сонячного світла. Але якщо добре освітлену ділянку знайти неможливо, це можна скорегувати вибором тенеустойчивых компонентів суміші газонних трав.

Крок 4

Планований ділянку необхідно звільнити від усього зайвого сміття, виполоти наявні бур'янисті трави, обробити гербіцидом, щоб бур'яни не пізніше виросли, і залишити в такому стані на 12 днів.

Крок 5

Через певний час грунт потрібно скопати, подрібнивши всі грудки землі. Поверхня добре розрівняти і злегка утрамбувати (можна використовувати для цього лист фанери або закоткувати землю старої бочкою).

Крок 6

Тепер, в залежності від місця розташування, потрібно підібрати суміш газонних трав. Якщо передбачається, що покриття буде піддаватися навантаженні, з нього будуть багато і часто ходити, має сенс вибрати трави для спортивного газону. До складу «спортивної» суміші трав входять костриця, житняк, тонконіг і райграс.

Якщо ви хочете відтворити куточок різнобарвного луки, вам знадобиться суміш газонних трав і насіння лугових квітів, наприклад конюшини.

Крок 7

В один із сонячних червневих днів можна починати посів газону. Грунт на ділянці повинна бути попередньо зволожена. Сіють з розрахунку 50-55 г насіння на 1м2 площі газону. Щоб газон зійшов рівне, насіння розкидають віялом, паралельно і перпендикулярно.

Засипають посіви шаром торфу не більше ніж в 1 см, злегка трамбують і зволожують м'яким дощуванням. Через 7-10 трава зійде і піде в зростання. Все це час газону потрібен регулярний полив.

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Scroll to top