Прикрашаємо ділянку квітами та клумбами

З дитячих років вирощую квіти. З самого початку весни, з перших проталинок і до морозів цвітуть вони, радуючи мене і оточуючих. Планую квітники так, щоб земля ніколи не пустувала.У нашій родині всі люблять майструвати

З дитячих років вирощую квіти. З самого початку весни, з перших проталинок і до морозів цвітуть вони, радуючи мене і оточуючих. Планую квітники так, щоб земля ніколи не пустувала.

У нашій родині всі люблять майструвати. Всі горщики Для квітів я зробила з підручних матеріалів: пластикових 5-літрових пляшок і каністр з-під машинного масла. Прикрасила їх різнокольоровими камінцями, шкаралупою горіхів, черепашками, вийшли веселенькі ємності для посадки квітів.
Чоловік вирізав з шин вазони, я розфарбувала. Встановили їх у два яруси. Там комфортно почувають себе розкішні махрові петунії, лобелія і низькорослі айстри.

Привезли дрова для лазні, і я відразу побачила два не зовсім звичайних пенька. До весни вони сохли під навісом, а з настанням тепла в просвердлені в них поглиблення довжиною 5 см насипала родючої землі і висадила дітки кімнатних квітів эхеверий. Для росту їм вистачає і землі, і води. Зверху на пеньках висадила дітки молодив, вони теж невибагливі.

Квіти в горщиках хороші тим, що в будь-який час їх можна перенести з одного місця на інше, скласти композицію, замінити відцвілі екземпляри.

Кілька років назад чоловік викопав ставок, оформила його камінням, висадила квіти так, щоб все теплу пору року біля води була краса. Тут і в інших місцях саду розставили скульптурки. Жабу донька виліпила з глини, пофарбувала, поставила на камінь в палісаднику, вона чудово вписалася в композицію з квітами. Після будівництва лишились два великих каменю, посадили навколо них квіти - вийшло непогано. Сад сповнений птахів і метеликів, багато років живе сім'я їжаків. Забавно спостерігати, як у сутінках мама з ежатами діловито біжать до годівниці.

Осінь закінчується, але роботи в саду ще багато. А взимку буду дивитися фотографії саду, складати плани на майбутнє літо і вчитися цьому великому майстерності - вирощування рослин.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки