ТОП товари

Бересклет

Ціна: очікується

Квамокліт перистий

Ціна: очікується

Квасоля

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Портулак

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

З дитячих років вирощую квіти. З самого початку весни, з перших проталинок і до морозів цвітуть вони, радуючи мене і оточуючих. Планую квітники так, щоб земля ніколи не пустувала.

У нашій родині всі люблять майструвати. Всі горщики Для квітів я зробила з підручних матеріалів: пластикових 5-літрових пляшок і каністр з-під машинного масла. Прикрасила їх різнокольоровими камінцями, шкаралупою горіхів, черепашками, вийшли веселенькі ємності для посадки квітів.
Чоловік вирізав з шин вазони, я розфарбувала. Встановили їх у два яруси. Там комфортно почувають себе розкішні махрові петунії, лобелія і низькорослі айстри.

Привезли дрова для лазні, і я відразу побачила два не зовсім звичайних пенька. До весни вони сохли під навісом, а з настанням тепла в просвердлені в них поглиблення довжиною 5 см насипала родючої землі і висадила дітки кімнатних квітів эхеверий. Для росту їм вистачає і землі, і води. Зверху на пеньках висадила дітки молодив, вони теж невибагливі.

Квіти в горщиках хороші тим, що в будь-який час їх можна перенести з одного місця на інше, скласти композицію, замінити відцвілі екземпляри.

Кілька років назад чоловік викопав ставок, оформила його камінням, висадила квіти так, щоб все теплу пору року біля води була краса. Тут і в інших місцях саду розставили скульптурки. Жабу донька виліпила з глини, пофарбувала, поставила на камінь в палісаднику, вона чудово вписалася в композицію з квітами. Після будівництва лишились два великих каменю, посадили навколо них квіти - вийшло непогано. Сад сповнений птахів і метеликів, багато років живе сім'я їжаків. Забавно спостерігати, як у сутінках мама з ежатами діловито біжать до годівниці.

Осінь закінчується, але роботи в саду ще багато. А взимку буду дивитися фотографії саду, складати плани на майбутнє літо і вчитися цьому великому майстерності - вирощування рослин.

Порада:

Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Впевнена, що немає такого городника, який не мріяв би виростити хороший урожай перців - товстих, величезних, красивих! Бажано у формі бочечки або кубики. Проте в наших умовах не таке вже й проста справа, адже перці - відомі любителі сонця.Але, крім погоди, ще є проблема отримати якісне насіння
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Scroll to top