ТОП товари

Дихондра

Ціна: очікується

Кукурудза Айова Світ

Ціна: 20 грн.

Дельфініум

Ціна: очікується

Портулак

Ціна: очікується

Флокс Promise Mix

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

Самшит багатьом відомий як вічно зелена і повільно зростаюча рослина або дерево сімейства самшитових висота якого сягає від 2 до 12 метрів. Самшит ідеально підходить для декору і ландшафтного дизайну. Якщо раптом ви вирішили посадити самшит у себе на дачі, то ця стаття допоможе вам скоротити час на розмноження цієї рослини. Зараз я постараюся детально розповісти про те як розмножити самшит.

У природі самшит розмножується повільно – насінням. Вони сходять дуже довго і для того, щоб отримати повноцінний кущ самшиту знадобиться майже десятиліття. Простіше розмножити цей декоративно-листяний чагарник живцюванням. Живці можна брати влітку і восени. Влітку – червень-липень, восени – вересень-жовтень. Садити живці можна, як рано навесні, так і восени. Але краще робити це навесні, щоб до зими саджанці прижилися і добре вкоренилися.

Порада! Слід регулярно поливати навколо живців грунт, накрити посадки скляними банками, пластиковими пляшками або нетканим матеріалом. Не забуваєте щодня провітрювати саджанці.

Метод живцювання підійде тим, хто бажає, наприклад, виростити самостійно живопліт з самшиту. Для її створення потрібно багато посадкового матеріалу. Але можна не купувати дорогі саджанці, а отримати його з одного-єдиного кущика самшиту під час обрізання.

При обрізанні самшиту залишаємо зелені живці. Держак повинен бути 10 см довжиною.

Готуємо для живців їх тимчасове місце, де вони будуть вкорінюватися і підростати. Вносимо в ґрунт, перегній і трохи піску. Нижні листя зі стовбура черешка видаляємо, поміщаємо кінчики живців в «Корневін» на день. Потім, заглиблюючи на 5 см, занурюємо у грунт, злегка утрамбовуємо, рясно поливаємо.

Вкорінюватися самшит буде довго. Поки з'являться ознаки зростання і утворюються міцні коріння, може пройти цілий рік. На постійне місце рослину можна пересадити через два роки, але не взимку, а за два місяці перед серйозними морозами, щоб до настання холодів самшит встиг як слід укорінятися.

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Scroll to top