ТОП товари

Квамокліт перистий

Ціна: очікується

Калістегія

Ціна: очікується

Флокс Promise Mix

Ціна: очікується

Часник "Промінь"

Ціна: очікується

Кукурудза Айова Світ

Ціна: 20 грн.

Перець (солодкий)

Ціна: очікується

Використання натурального каменю в дизайні саду

Дизайн з натурального каменю - найважливіша частина роботи над вашою ділянкою. Для того, щоб підсумковий результат зміг задовольнити всі вимоги, треба спочатку продумати розташування необхідних складових. Неграмотно спланована посадка дерев, розміщення альтанок і газонів приведуть до повного безладу, який не стане відповідати природного натуральності. Сад не принесе власникові задоволення. Грамотно спланований дизайн не завжди передбачає строгість ліній, відсутність вільних форм.

Необхідно при плануванні дизайну дотримуватися деякі закони і правила. Застосовуючи природні матеріали, передові дизайнери створюють "архітектуру" саду, де кожен елемент має своє особисте місце і роль. Поручні, а також огорожі, створені з нержавіючої сталі, оформляються завдяки природному каменю, чого стануть єдиним цілим в картині цілого ландшафту.

Популярні стилі такі: регулярний, пейзажний, кантрі, японський сад, модерн, колоніальний. Всі вони відрізняються своїми особливостями. Але ось головне при реалізації конкретного стилю - це не порушити природний баланс.

Вибираючи натуральний камінь при виконанні майданчиків та доріжок, потрібно враховувати такі параметри: довжина доріжки, її конструкцію, габарити, декоративність. Пандуси для інвалідів також можуть бути присутніми в ландшафтному дизайні, при тому вписуватися в цілісну картину за рахунок її оформлення природним каменем.

Цей матеріал застосовується в даному дизайні в різних видах. Буває так, що використовуються для влаштування майданчиків з газоном і доріжок бруківка, бортові камені, гранітні бруски. Плитка із природного каменю - це плоский прямокутний (також будь-якої іншої геометричної форми) брусок, який підходить для оформлення фонтанів, облицювання сходів, створення стежок.

Бутовий камінь являє собою шматки гірської породи, які застосовуються для кладки спеціальних підпірних стінок, кріплення пологих схилів. Валуни часто використовують для оформлення газонів, створення рокаріїв, кріплення берегів різних водойм. Невеликих розмірів камені використовуються для пристрою відкритих лотків, кріплення укосів, облицювання квітників. Гравій і галечники підійдуть для облаштування доріжок, а ось галька – для оформлення альпійських гірок.

Широко застосовуються в дизайні саду композиції з каменів. Існують деякі правила побудови композиції: тут не можна застосовувати камені різного кольору; намагайтеся вибирати центральний камінь, дотримуючись його властивостей; гладкі і округлі форми каменів важко комбінувати з іншими, потрібно підбирати камені з вигнутими формами; використовуйте сухі камені, адже мокрий камінь відрізняється за кольором.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top