ТОП товари

Перець (солодкий)

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

Ожина

Ціна: очікується

Самшит вічнозелений

Ціна: очікується

Виноград "Восторг"

Ціна: очікується

Портулак

Ціна: очікується

Використання натурального каменю в дизайні саду

Дизайн з натурального каменю - найважливіша частина роботи над вашою ділянкою. Для того, щоб підсумковий результат зміг задовольнити всі вимоги, треба спочатку продумати розташування необхідних складових. Неграмотно спланована посадка дерев, розміщення альтанок і газонів приведуть до повного безладу, який не стане відповідати природного натуральності. Сад не принесе власникові задоволення. Грамотно спланований дизайн не завжди передбачає строгість ліній, відсутність вільних форм.

Необхідно при плануванні дизайну дотримуватися деякі закони і правила. Застосовуючи природні матеріали, передові дизайнери створюють "архітектуру" саду, де кожен елемент має своє особисте місце і роль. Поручні, а також огорожі, створені з нержавіючої сталі, оформляються завдяки природному каменю, чого стануть єдиним цілим в картині цілого ландшафту.

Популярні стилі такі: регулярний, пейзажний, кантрі, японський сад, модерн, колоніальний. Всі вони відрізняються своїми особливостями. Але ось головне при реалізації конкретного стилю - це не порушити природний баланс.

Вибираючи натуральний камінь при виконанні майданчиків та доріжок, потрібно враховувати такі параметри: довжина доріжки, її конструкцію, габарити, декоративність. Пандуси для інвалідів також можуть бути присутніми в ландшафтному дизайні, при тому вписуватися в цілісну картину за рахунок її оформлення природним каменем.

Цей матеріал застосовується в даному дизайні в різних видах. Буває так, що використовуються для влаштування майданчиків з газоном і доріжок бруківка, бортові камені, гранітні бруски. Плитка із природного каменю - це плоский прямокутний (також будь-якої іншої геометричної форми) брусок, який підходить для оформлення фонтанів, облицювання сходів, створення стежок.

Бутовий камінь являє собою шматки гірської породи, які застосовуються для кладки спеціальних підпірних стінок, кріплення пологих схилів. Валуни часто використовують для оформлення газонів, створення рокаріїв, кріплення берегів різних водойм. Невеликих розмірів камені використовуються для пристрою відкритих лотків, кріплення укосів, облицювання квітників. Гравій і галечники підійдуть для облаштування доріжок, а ось галька – для оформлення альпійських гірок.

Широко застосовуються в дизайні саду композиції з каменів. Існують деякі правила побудови композиції: тут не можна застосовувати камені різного кольору; намагайтеся вибирати центральний камінь, дотримуючись його властивостей; гладкі і округлі форми каменів важко комбінувати з іншими, потрібно підбирати камені з вигнутими формами; використовуйте сухі камені, адже мокрий камінь відрізняється за кольором.

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Scroll to top