ТОП товари

Квасоля

Ціна: очікується

Гіпсофіла

Ціна: очікується

Вербена

Ціна: очікується

Лобелія

Ціна: очікується

Картопля (супереліта)

Ціна: очікується

Смородина

Ціна: очікується

Дача, як багато це слово означає для міського жителя. Дача – це і свіжі овочі, і роздолля не тільки для дітей, але і для дорослих. Шашлики, басейн, нехай навіть невеликий, надувний, релаксація в кріслі під деревом і, звичайно, сніданки і вечері за столом на відкритій терасі або веранді. Ну і, звичайно, читання на лавці захоплюючих книг або журналів.

Особливу увагу варто звернути на лавки для дачі, всі види цієї садових меблів мають свої переваги і недоліки. Для повного комфорту не досить просто зробити лаву або купити, потрібно ще вміти її правильно розташувати.

Де зручно розміщувати лавки на дачній ділянці

Лавка – місце для відпочинку в саду, а значить, і вона повинна розташовуватися в зручному, тихому місці зони відпочинку, де ростуть красиві квіти і дерева, які дають прохолодну тінь.

Якщо зелена зона явно більше шести соток і являє собою сад або парк, то лаву або лавочку розміщуються вздовж доріжок.

При будинку можуть розташовуватися красиво підстрижені газони, стійкі до витоптування, в такому випадку меблі для відпочинку зручно розмістити на газоні. Росте на газоні ніжну траву захищають за допомогою спеціального геокаркас.

Якщо дача має водойму або фонтан, то розташовані поруч лавки будуть служити не тільки для фізичного відпочинку, але для релаксації та розслаблення, так як вода сприяє відновленню нервової системи.

І, звичайно, лавки для дачі обов'язково повинні бути встановлені на городі, щоб можна було присісти і відпочити після роботи на землі.

Як вибрати зручну лавку для дачної ділянки

Вибираючи, обов'язково потрібно брати до уваги стиль ділянки, її ландшафтний дизайн, від цього залежить вибір матеріалу і зовнішнього вигляду лавки.

Для інтер'єрного рішення садового дизайну використовуються лави:

  • металеві, ковані;
  • дерев'яні;
  • пластикові;
  • кам'яні;
  • комбіновані з різних матеріалів.

Як вже було сказано вище, вибір залежить від стильового рішення присадибної ділянки.

Найбільш зручними вважаються переносні пластикові лавки для дачі, але вони не завжди виглядають естетично. На відміну від пластикових, ковані виглядають цікавіше, в них є шарм, надає садовому ділянці якийсь відтінок старовини і романтики. Те ж саме можна сказати про дерев'яних, особливо в поєднанні з кованим металом.

Самими довговічними і декоративно привабливими є кам'яні вироби, особливо, виготовлені з мармуру чи граніту.

Вибравши садові меблі для відпочинку на природі, не варто скупитися і на такі декоративні доповнення, як оригінальні ліхтарі або світильники, що створюють у місцях відпочинку ідилічну картину, гідну пензля художника.

Дачна лавка своїми руками

Багато дачники можуть і самі спорудити лавку по своєму смаку. На ідеї, вже створених іншими дачниками, лавок можна подивитися нижче. Можливо, подивившись їх, і у вас народиться власний дизайн дачної лави.Порада:

Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Зазвичай я вирощую цибулю з сіянки. В наших умовах це найбільш оптимальний варіант отримання пристойного врожаю. Однак у цьому сезоні пішла на експеримент: вирішила виростити її з насіння, так як в нашій родині дуже люблять велику і солодку салатну цибулю
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Scroll to top