Квіткове оформлення літньої альтанки, веранди, патіо

Ключову роль в оформленні літніх інтер'єрів, безперечно, відіграють рослини. Ринок пропонує нам величезну різноманітність варіантів для озеленення терас і альтанок. Розглянемо декілька прикладів вдалих рішень

Ключову роль в оформленні літніх інтер'єрів, безперечно, відіграють рослини. Ринок пропонує нам величезну різноманітність варіантів для озеленення терас і альтанок. Розглянемо декілька прикладів вдалих рішень.

Для зонування та розмежування простору дуже зручно використовувати підлогові кашпо з високими рослинами.

Також для цих цілей, і в тому числі для створення живоплоту і даху, чудово підходить виноград і його декоративні аналоги.

Якщо ви хочете декорувати альтанку або терасу невеликій площі, має сенс максимально використовувати простір. Міксуйте різні розміри і форми горщиків, використовуйте бокси для квітів та підвісні кашпо, які додадуть обсягу вашої альтанці, і будуть залучати погляд на різних рівнях висоти.

Якщо ви хочете з допомогою рослин розставити яскраві акценти, вибирайте літні квіти соковитих відтінків. Для цих цілей відмінно підійдуть різні сорти герані, петуній і братків. Добре змішувати такі квіти c рослинами, що дають пишне листя.

Любителям класики і пастельних тонів підійдуть рослини в білій кольоровій гамі. Вони дуже гарно поєднуються з плетеними садової меблями і виглядають ніжно і благородно. Можна використовувати троянди, ромашки, лілії, а також білі сорти герані і петуній.

Правильно підібрані дрібні аксесуари, такі як свічки, вази, гарні серветки, додадуть вашому інтер'єру закінченість і підкреслять ваш смак. Приділяючи увагу кожній деталі, ви зможете створити по-справжньому чудове місце для відпочинку у себе в саду.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки