ТОП товари

Вербена

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

Агрус

Ціна: очікується

Виноград "Кадрянка"

Ціна: очікується

В'юнок

Ціна: очікується

Всі квітникарі мріють мати хвойні рослини на дачі або в квартирі. Але, не дивлячись на те, що в садових центрах і квіткових магазинах можна знайти величезну різноманітність видів хвойних, купити такий екземпляр виходить не у всіх. По-перше, вони приживаються погано. А по-друге, коштують дорого. Але не потрібно турбуватися. Справжні любителі рослин можуть виростити з держака хвойне деревце, яке буде приживатися набагато краще магазинного. Кращим варіантом для цього є туя - одне з найпопулярніших кімнатних рослин сімейства хвойних.

Укореняти тую рекомендується восени. Для цього зазвичай використовують черешки, взяті з молодих, здорових екземплярів. На практиці укорінюють живці як з бічних пагонів, так і верхівкові. Головне, щоб держак мав «п'яту» - деревну частина минулого року. Для того, щоб така «п'ята» утворилася », держак потрібно не зрізати, а відривати. З держака видаляють нижні листочки, а також трохи підрізають деревну частина, якщо вона виявиться занадто довгою. Нижній кінчик живця надрізають уздовж кілька разів. Ці надрізи рекомендується обробляти засобом, стимулюючим утворення коренів.

Укореняти тую в воді, як це звикли робити багато Рослинники, не рекомендується. З цією метою краще буде використовувати ємність з грунтовим субстратом. Суміш можна приготувати самостійно з однієї частини торфу і двох частин піску або з листової землі, піску і торфу, взятих в рівних частинах.

Для вкорінення живці висаджують під кутом 45º. Зверху держак потрібно прикрити пакетом або скляною банкою, після чого помістити ємність в затінене місце. Деякі квітникарі міні-тепличку з держаком накривають мішковиною або зафарбовують побілкою прозору кришку, що дозволяє знизити інтенсивність сонячних променів.

Після висадки черенка в теплиці необхідно постійно підтримувати вологість субстрату на рівні, не нижче 80%, і стежити, щоб температура повітря в теплиці становила приблизно 21-24ºС.

Для поливу живців рекомендується користуватися пульверизатором, щоб вода розсіювалися і попадала на грунт у вигляді дрібних крапель. Це рекомендується робити не рідше 3 разів на день. Важливо також не перезволожувати грунт, щоб вода не застоювалася. Регулювати вологість повітря в теплиці допоможе її часте провітрювання.

У міні-теплиці молода рослина слід залишати до настання літа. Як тільки у туї з'являться молоді пагони, рослина можна починати поступово привчати до свіжого повітря. Перший день відкривати молодий кущик слід на 5 годин. Як тільки настане тепла погода зі стійкою температурою, тую можна висадити у відкритий грунт або в діжку.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top