ТОП товари

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Гвоздика

Ціна: очікується

Смородина

Ціна: очікується

Кохия кипарисова

Ціна: очікується

Гіпсофіла

Ціна: очікується

Виноград "Восторг"

Ціна: очікується

туя

Якось я купила насіння туї, посіяла, але сходів так і не дочекалася. І тоді вирішила виростити у себе на ділянці тую з черенка.

У сусідів росла красива, ароматна туя. І мені захотілося виростити таку ж у себе. В середині червня взяла на черешки однорічні пагони з п'ятою, на якій була частина минулорічної деревини. Пагони від гілки не зрізати, а відривала з викручуванням. Місце відриву НЕ зачищала, а тільки відрізала довгий хвостик кори.

Висадила п'ять живців в затіненому місці на грядці, яку підготувала заздалегідь. Грунт на площі 0,5 кв.м скопала, внесла туди склянку деревної золи і комплексне добриво (0,5 склянки). Все це добре перемішала з родючим шаром в 15 см і розрівняла. Живці висадила на глибину 2 см, рясно полила водою і накрила пластиковими ємностями. Періодично оглядала їх і стежила, щоб грунт був помірно зволоженою і не пересихала. Живці, на яких хвоя обсипалася, видалила.

До осені залишилося два живця, у яких утворилися коріння. Пізно восени перед настанням постійних морозів саджанці вкрила ялиновим гіллям і опалим листям.

Рано навесні укриття зняла. Один саджанець висадила на постійне місце, а другий подарувала родичці.

Моєю першою туї, вирощеної з держака, вже 17 років. З тих пір при необхідності саджанці туї вирощую живцями.

Порада:

Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Іноді, їдучи надовго з дому, замислюєшся про те хто буде піклуватися про полив квітів? Для того щоб квіти довго стояли без догляду, винайшли так зване «розумне кашпо». У спеціалізованих садівничих магазинах можна його придбати. Воно коштує дуже дорого, але його легко можна зробити самому
Scroll to top