ТОП товари

Хризантема

Ціна: очікується

Дихондра

Ціна: очікується

Арахіс

Ціна: очікується

Смородина

Ціна: очікується

Флокс Promise Mix

Ціна: очікується

Петунія

Ціна: очікується

Перше, що починають зводити багато новоспечені дачники – це огорожа для своєї дачної ділянки. Не завжди це тільки захист власної території і визначення її меж. Певною мірою паркан служить захистом ділянки від вітру, проникнення не прошені гостей, а також є певним показником достатку господаря. Крім цього, огорожа може бути також частиною ландшафтного дизайну і служити опорою для в'юнких рослин.

Які ж матеріали популярні сьогодні серед дачників та любителів заміського життя? Найчастіше використовують цеглу, дерево, металеву сітку, бетон, природний камінь, живопліт, ковані вироби та інші сучасні матеріали. При цьому часто можна бачити огорожі, скомбіновані з декількох видів матеріалів.

Безумовно, кожен з видів огорож має свою ціну, що є важливим чинником для вибору.

Менш витратними є огорожі з бетону (формовані бетонні секції) та огорожі з сітки-рабиці. Більш дорогі, але не менш популярні, огорожі з дерева. Ті, хто готовий витратити трохи більшу суму, як правило, встановлюють цегляні огорожі або огорожі з профільованого металу (профнастилу). Найбільш дорогими є огородження (як окремо, так і в комбінованому вигляді) з каменю і кованих виробів, а також в комбінації цегла-камінь.

Паркани з цегли, каменю і бетону є найміцнішими, володіють високою надійністю і неприступністю. Але відрізняються між собою технологією установки і розміром капіталовкладень. Якщо паркан з бетонних плит монтувати швидко і нескладно, то паркан з цегли вимагає високих затрат праці, як правило, із залученням професійних підрядників.

Паркани з сітки-рабиці найбільше підходять для ділянок з численними густо посадженими чагарниками і деревами по периметру, що дуже зручно при продумуванні ландшафтного дизайну. В даному випадку, при правильно підібраному ландшафтному дизайні ділянка буде укритий від сонця, вітру і сторонніх очей.

Будівництво дерев'яного паркану на дачній ділянці досить поширене, так як не є особливо витратним і трудомістким процесом. До того ж дерево є доступним будівельним матеріалом. Розріджений дерев'яний паркан розсіює силу вітру, на відміну від суцільного паркану, який створює спадні руйнівні потоки вітру. Одним з недоліків дерев'яного паркану є його вогненебезпечність і невисока захист від проникнення сторонніх.

Безумовно, кожен з видів огорож має свої плюси і мінуси. Але також важливо пам'ятати, що огорожу ділянки не тільки захист, але і прикраса.Порада:

Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Впевнена, що немає такого городника, який не мріяв би виростити хороший урожай перців - товстих, величезних, красивих! Бажано у формі бочечки або кубики. Проте в наших умовах не таке вже й проста справа, адже перці - відомі любителі сонця.Але, крім погоди, ще є проблема отримати якісне насіння
У жовтні для квітникаря, як і для дачника-городника завжди знайдеться робота в саду. Цю роботу необхідно виконати до настання зими, щоб до нового сезону все було готове. Так давайте ж розберемося, що потрібно зробити квітникарю на своїй ділянці
Scroll to top