ТОП товари

Виноград "Восторг"

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Ожина

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

Малина

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

На сьогоднішній день розвиток сучасного будівництва і поява нових матеріалів ставлять перед будівельниками і архітекторами додаткові завдання, які містять в собі не тільки вибір матеріалу, але і розгляд його конструкції, а також складових елементів. Багатьом відомо, що кожен матеріал має своїми якісними характеристиками і властивостями. Раніше ми вже розглядали види дачних парканів, зараз поговоримо про вибір матеріалу для огорожі.

Для того щоб прийти до остаточного вибору, необхідно ознайомитися з вимогами, які можуть бути пред'явлені до огорож, а також по можливості вивчити їх недоліки і достоїнства. У першу чергу потрібно проаналізувати яка територія буде захищатися по тому, як від цього буде залежати конфігурація огорожі і матеріал, з якого виконаний паркан.

На думку, фахівців від того яка з територій огороджується і виходить конструкція огорожі. Якщо буде захищатися, наприклад, тенісний корт, то допустимо огорожа із спеціальної металевої сітки. Іноді необхідно, щоб конструкція приховувала шуми, тоді для огорожі краще використовувати звукоізолюючі матеріали.

Крім усього іншого, при проектуванні огорож необхідно враховувати інтер'єрне поєднання з іншими спорудами чи об'єктами. Конструкція повинна гармонійно вписуватися в оточуюче її простір. Навіть тротуарна плитка впливає на фактуру паркану. Поширеними і популярними матеріалами для зведення парканів є бетон і дерево.

На сьогоднішній день дерево є досить доступним матеріалом. Цей популярний матеріал заслужив свою перевагу з-за незвичайної краси живописних орнаментів, а також з-за великого асортименту і доступної ціни. Але є у такої конструкції особливий недолік і як, відомо це гниття і розкол, тому при певному виборі необхідно враховувати обробку і стан матеріалу.

Якщо вибір зупинився на конструкції, виконаної з такого матеріалу, як метал, тоді, безсумнівно, важлива перевага його в довговічності і міцності, але за ціновими категоріями таке огородження обійдеться набагато дорожче, тому тут вже треба виходити зі своїх фінансових можливостей. Металевий паркан затребуваний там, де є необхідність огородження як захисту. На сьогоднішній день такі паркани виготовляють із сталі або алюмінію.

Ідеальним і красивим матеріалом для парканів вважається камінь. Огородження може бути виконано з необтесаного каменю або розпиленого, а також частіше роблять паркан з каменю його первозданної форми і виду. Мармур надає будинку та території індивідуальність і особливу розкіш. Цинкові покриття або пластикові покращують зовнішній вигляд огорожі.

Тому при виборі матеріалу також необхідно врахувати привабливість виду в цілому і підібрати його так, щоб огорожа ідеально вписувався в інтер'єр території, був міцним і захищав від навколишніх чинників.

Порада:

Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Зазвичай я вирощую цибулю з сіянки. В наших умовах це найбільш оптимальний варіант отримання пристойного врожаю. Однак у цьому сезоні пішла на експеримент: вирішила виростити її з насіння, так як в нашій родині дуже люблять велику і солодку салатну цибулю
Scroll to top