ТОП товари

Нагідки

Ціна: очікується

Кукурудза Айова Світ

Ціна: 20 грн.

Томат

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Лаванда

Ціна: очікується

Очіток

Ціна:  10 грн.

На сьогоднішній день розвиток сучасного будівництва і поява нових матеріалів ставлять перед будівельниками і архітекторами додаткові завдання, які містять в собі не тільки вибір матеріалу, але і розгляд його конструкції, а також складових елементів. Багатьом відомо, що кожен матеріал має своїми якісними характеристиками і властивостями. Раніше ми вже розглядали види дачних парканів, зараз поговоримо про вибір матеріалу для огорожі.

Для того щоб прийти до остаточного вибору, необхідно ознайомитися з вимогами, які можуть бути пред'явлені до огорож, а також по можливості вивчити їх недоліки і достоїнства. У першу чергу потрібно проаналізувати яка територія буде захищатися по тому, як від цього буде залежати конфігурація огорожі і матеріал, з якого виконаний паркан.

На думку, фахівців від того яка з територій огороджується і виходить конструкція огорожі. Якщо буде захищатися, наприклад, тенісний корт, то допустимо огорожа із спеціальної металевої сітки. Іноді необхідно, щоб конструкція приховувала шуми, тоді для огорожі краще використовувати звукоізолюючі матеріали.

Крім усього іншого, при проектуванні огорож необхідно враховувати інтер'єрне поєднання з іншими спорудами чи об'єктами. Конструкція повинна гармонійно вписуватися в оточуюче її простір. Навіть тротуарна плитка впливає на фактуру паркану. Поширеними і популярними матеріалами для зведення парканів є бетон і дерево.

На сьогоднішній день дерево є досить доступним матеріалом. Цей популярний матеріал заслужив свою перевагу з-за незвичайної краси живописних орнаментів, а також з-за великого асортименту і доступної ціни. Але є у такої конструкції особливий недолік і як, відомо це гниття і розкол, тому при певному виборі необхідно враховувати обробку і стан матеріалу.

Якщо вибір зупинився на конструкції, виконаної з такого матеріалу, як метал, тоді, безсумнівно, важлива перевага його в довговічності і міцності, але за ціновими категоріями таке огородження обійдеться набагато дорожче, тому тут вже треба виходити зі своїх фінансових можливостей. Металевий паркан затребуваний там, де є необхідність огородження як захисту. На сьогоднішній день такі паркани виготовляють із сталі або алюмінію.

Ідеальним і красивим матеріалом для парканів вважається камінь. Огородження може бути виконано з необтесаного каменю або розпиленого, а також частіше роблять паркан з каменю його первозданної форми і виду. Мармур надає будинку та території індивідуальність і особливу розкіш. Цинкові покриття або пластикові покращують зовнішній вигляд огорожі.

Тому при виборі матеріалу також необхідно врахувати привабливість виду в цілому і підібрати його так, щоб огорожа ідеально вписувався в інтер'єр території, був міцним і захищав від навколишніх чинників.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Чи можна виростити на дачі женьшень? Можна. Він буде нормально рости в нашому кліматі і наших температурних умовах. До того ж окультурений женьшень розвивається значно швидше свого дикого родича: через 6 або 7 років ви зможете отримати близько 40 грам добірного женьшеневого кореня
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Scroll to top