ТОП товари

Вербена

Ціна: очікується

Гарбуз (довготривалий)

Ціна: 10 грн.

Флокс Promise Mix

Ціна: очікується

Калістегія

Ціна: очікується

Портулак

Ціна: очікується

Перець (солодкий)

Ціна: очікується

Мох приголомшливо виглядає в саду, особливо на декоративних каменях і кам'яних гірках. Він надає будь-якому саду особливий шарм віку і величі. Виростити мох у себе на ділянці – просто означає дати йому необхідні умови для зростання, і набратися трохи терпіння, поки він буде проростати.

Як виростити мох на камінні, цеглі та садових постатях?

Почати вирощувати лишайник на камені трохи складніше, ніж просто перенести туди його шматочок. Щоб виростити мох на камінні, цеглі або садових фігурах, багато людей вдало використовують пахту. Її змішують з мохом і наносять на нову поверхню.

Рецепт такий:

2 чашки сколотин або йогурту

1-1/2 нарізаних верхівок моху (свіжих або висушених)

Змішайте до консистенції среднежирной сметани. Якщо суміш занадто густа, додайте трохи води. Якщо вона занадто рідка, додайте більше моху.

Викладіть суміш на потрібну поверхню і залиште її там на день – два, щоб почати процес. Десь через 6 тижнів ви побачите паростки моху.

Як доглядати за мохом

Щоб ваш мох ріс добре, ви повинні підтримувати ідеальні для нього умови:

  • тінь;
  • вологу;
  • низький pH грунту;
  • регулярно видаляти бур'яни, мохи не можуть конкурувати за вологу з корінням бур'янів;
  • обов'язково необхідно видаляти з поверхні моху восени опале листя.

Як виростити мох на декоративному водоймі

Мох, вирощений по краю декоративного ставка, виглядає дуже цікаво. Для цього вам знадобиться ландшафтна тканина. Розташуйте стрічку тканини по периметру водойми так, щоб вона лежала на поверхні води. Зверху покладіть шматочок моху, такий же, як для вирощування у грунті. Тканина вбирає воду і залишається вологою – ідеальне середовище для розповсюдження моху. Таким чином, щоб виростити шматок моху для висадки, ви можете також використовувати дрібний піддон з водою, на який покладіть шматок ландшафтної тканини.

Після того, як нитки моху прикріпити до тканини, ви зможете перенести весь шматок у грунт, підготовлену для пересадки. Не забувайте при цьому її зволожувати, і ваш килим з моху не змусить себе чекати.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top