ТОП товари

Арахіс

Ціна: очікується

Смородина

Ціна: очікується

Калістегія

Ціна: очікується

Гіпсофіла

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Катарантус

Ціна: очікується

Корисні і смачні огірочки вирощують практично всі власники садових ділянок. Ось і я вирішив поговорити про тонкощі догляду за плодами і про особливості збору врожаю. Фахівці-агрономи радять збирати огірковий урожай вранці. Я дотримуюся думки, що краще за все робити це через день. Не варто думати, що якщо ви не будете підходити до грядок кілька днів, то на огудині виросте багато огірків. Чим частіше ви будете збирати урожай, тим швидше будуть розвиватися нові зав'язі.

Збираючи огірки, знімайте не тільки здорові плоди, але і пожовклі і недорозвинені. Намагайтеся при цьому не перекладати батоги з місця на місце. При зборі врожаю дуже важлива правильна техніка, якої дотримуюся і я. Візьміть плід, зріжте його секатором або натисніть на плодоніжку пальцем, зірвіть його. Врахуйте, що якщо ви випадково пошкодили шкірку, то плід швидко загниє. Знявши огірки з батогів, не залишайте їх на вулиці надовго, так як в цьому випадку всередині плодів можуть з'явитися порожнечі, а самі плоди швидко псуються (зів'януть).

Уважно огляньте посадки на предмет борошнистої роси. Перший ознака - мозаїчна забарвлення листя. Якщо на плодах утворюються плями водянистого кольору, то це говорить про те, що огірочки заражені бактеріозом. Уберегти посадки від хвороб і шкідників допоможе обробка розчином сечовини. Розведіть дві солових ложки кошти в 8-10 літрах теплої води. Бажано обприскати листочки з двох сторін. При вирощуванні огірків важливо знати, що захворювання можуть передаватися через насіння, ґрунт або рослинні залишки. Саме з цієї причини агрономи радять через кожні два роки міняти ділянки під огіркові грядки, що я і роблю регулярно.

Якщо зав'язей багато, то вашим посадкам необхідно додаткове харчування. Підгодовуйте овочі перепрілим гноєм, золою або коров'яком через не рідше трьох разів на місяць. Якщо плоди мають форму груші, то їм не вистачає калію. Блідо-зелений колір огірків може говорити про нестачі азотного добрива.

Слідуючи цим простим рекомендаціям я завжди залишаюся з відмінним урожаєм смачних огірочків, які засоленом вигляді взимку нагадують про сонячне літо.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top