ТОП товари

Хризантема

Ціна: очікується

Малина

Ціна: очікується

Перець (солодкий)

Ціна: очікується

Дихондра

Ціна: очікується

Дельфініум

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

Корисні і смачні огірочки вирощують практично всі власники садових ділянок. Ось і я вирішив поговорити про тонкощі догляду за плодами і про особливості збору врожаю. Фахівці-агрономи радять збирати огірковий урожай вранці. Я дотримуюся думки, що краще за все робити це через день. Не варто думати, що якщо ви не будете підходити до грядок кілька днів, то на огудині виросте багато огірків. Чим частіше ви будете збирати урожай, тим швидше будуть розвиватися нові зав'язі.

Збираючи огірки, знімайте не тільки здорові плоди, але і пожовклі і недорозвинені. Намагайтеся при цьому не перекладати батоги з місця на місце. При зборі врожаю дуже важлива правильна техніка, якої дотримуюся і я. Візьміть плід, зріжте його секатором або натисніть на плодоніжку пальцем, зірвіть його. Врахуйте, що якщо ви випадково пошкодили шкірку, то плід швидко загниє. Знявши огірки з батогів, не залишайте їх на вулиці надовго, так як в цьому випадку всередині плодів можуть з'явитися порожнечі, а самі плоди швидко псуються (зів'януть).

Уважно огляньте посадки на предмет борошнистої роси. Перший ознака - мозаїчна забарвлення листя. Якщо на плодах утворюються плями водянистого кольору, то це говорить про те, що огірочки заражені бактеріозом. Уберегти посадки від хвороб і шкідників допоможе обробка розчином сечовини. Розведіть дві солових ложки кошти в 8-10 літрах теплої води. Бажано обприскати листочки з двох сторін. При вирощуванні огірків важливо знати, що захворювання можуть передаватися через насіння, ґрунт або рослинні залишки. Саме з цієї причини агрономи радять через кожні два роки міняти ділянки під огіркові грядки, що я і роблю регулярно.

Якщо зав'язей багато, то вашим посадкам необхідно додаткове харчування. Підгодовуйте овочі перепрілим гноєм, золою або коров'яком через не рідше трьох разів на місяць. Якщо плоди мають форму груші, то їм не вистачає калію. Блідо-зелений колір огірків може говорити про нестачі азотного добрива.

Слідуючи цим простим рекомендаціям я завжди залишаюся з відмінним урожаєм смачних огірочків, які засоленом вигляді взимку нагадують про сонячне літо.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Scroll to top