ТОП товари

Гарбуз (довготривалий)

Ціна: 10 грн.

Тюльпан

Ціна: очікується

Портулак

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

Картопля (супереліта)

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

Скільки років займаюся вирощуванням овочів, стільки років висаджувала спаржеву квасолю, яка зростає невисокими кущами. А в цьому році навесні придбала насіння квасолі Золото нектару. Привернула вона мене тим, що рослини цього сорту кучеряве, а стручки красивого золотистого кольору.

Відвела цій квасолі буквально квадратний метр землі. Внесла туди 50 г комплексного добрива, в якому міститься 5% азоту, 16% фосфору і 35% калію, взрыхлила великим плоскорізом Фокіна і 15 травня висадила насіння по периметру квадрата. З 10-ти висіяного насіння зійшло 6 шт.

Коли рослини піднялися над землею на висоту 15 см і почали пускати вуса, поставила біля кожного двометрові прути і зв'язала їх в самому верху. Вийшов каркас «вігваму». Рослини стали розростатися і виявилося, що висоти цих прутів мало, маса стебел початку звисати бородою вниз.

Довелося встановлювати ще одну опору.

Стручки виявилися дуже довгими (більше 20 см), дійсно жовтого кольору і дуже м'ясисті. Вони довго залишалися їстівними і не мали жорстких волокон.

Урожай знімала до вересня. Потім стала збирати стручки з дозрілими насінням. Вони легко розпадалися на дві половинки і зерно висипалося. Таким чином зібрала більше 1 кг повноцінного зерна, яке можна використовувати для приготування страв.

Для себе вирішила, що цю квасолю буду вирощувати і в майбутньому році, відмовлюся від кущової. По-перше, з-за економії місця, по-друге, з-за високої врожайності як молодих стручків, так і зрілих зерен.

Порада:

Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Впевнена, що немає такого городника, який не мріяв би виростити хороший урожай перців - товстих, величезних, красивих! Бажано у формі бочечки або кубики. Проте в наших умовах не таке вже й проста справа, адже перці - відомі любителі сонця.Але, крім погоди, ще є проблема отримати якісне насіння
У жовтні для квітникаря, як і для дачника-городника завжди знайдеться робота в саду. Цю роботу необхідно виконати до настання зими, щоб до нового сезону все було готове. Так давайте ж розберемося, що потрібно зробити квітникарю на своїй ділянці
Scroll to top