ТОП товари

Гвоздика

Ціна: очікується

Квамокліт перистий

Ціна: очікується

Арахіс

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Калістегія

Ціна: очікується

Смородина

Ціна: очікується

Скільки років займаюся вирощуванням овочів, стільки років висаджувала спаржеву квасолю, яка зростає невисокими кущами. А в цьому році навесні придбала насіння квасолі Золото нектару. Привернула вона мене тим, що рослини цього сорту кучеряве, а стручки красивого золотистого кольору.

Відвела цій квасолі буквально квадратний метр землі. Внесла туди 50 г комплексного добрива, в якому міститься 5% азоту, 16% фосфору і 35% калію, взрыхлила великим плоскорізом Фокіна і 15 травня висадила насіння по периметру квадрата. З 10-ти висіяного насіння зійшло 6 шт.

Коли рослини піднялися над землею на висоту 15 см і почали пускати вуса, поставила біля кожного двометрові прути і зв'язала їх в самому верху. Вийшов каркас «вігваму». Рослини стали розростатися і виявилося, що висоти цих прутів мало, маса стебел початку звисати бородою вниз.

Довелося встановлювати ще одну опору.

Стручки виявилися дуже довгими (більше 20 см), дійсно жовтого кольору і дуже м'ясисті. Вони довго залишалися їстівними і не мали жорстких волокон.

Урожай знімала до вересня. Потім стала збирати стручки з дозрілими насінням. Вони легко розпадалися на дві половинки і зерно висипалося. Таким чином зібрала більше 1 кг повноцінного зерна, яке можна використовувати для приготування страв.

Для себе вирішила, що цю квасолю буду вирощувати і в майбутньому році, відмовлюся від кущової. По-перше, з-за економії місця, по-друге, з-за високої врожайності як молодих стручків, так і зрілих зерен.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Scroll to top