ТОП товари

Калістегія

Ціна: очікується

Гарбуз (довготривалий)

Ціна: 10 грн.

Шток-роза

Ціна: очікується

Квасоля

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Портулак

Ціна: очікується

Сьогодні на прилавках магазинів часто можна зустріти дуже дрібні томати, які продаються китицями. Це томати черрі. Їх в основному завозять з країн Західної Європи. Там вони дуже популярні, у нас же практично незатребувані. З-за маленьких розмірів немає особливого бажання їх вирощувати і у овочівників-любителів, хоча насіння цих томатів є у продажу. Негативно до черрі належала і я, поки не відчула їх у своїй теплиці.

Вперше п'ять рослин томатів черрі жовтого забарвлення з'явилися в моїй теплиці в цьому році. Це був гібрид F1 Світ черрі. Так як ці рослини високорослі, формувала їх у два стебла. Доглядала, як і за іншими сортами томатів.

ВажливоЧеррі дуже чуйні на поливи під корінь, особливо в період від початку цвітіння до наливу плодів. Причому поливати потрібно рідко, але грунтовно.

Поливала рослини через кожні 5-6 днів рясно, по 3 л під кожну, під корінь, щоб волога не потрапляла на листя. Зазвичай роблю це в першій половині дня, щоб до ночі не накопичувався конденсат на стелі і на стінках теплиці.

І яке було моє здивування, коли рослини виявилися рясно посипаними плодами розміром з кульку для настільного тенісу. Вони були відмінного смаку, набагато смачніше своїх великих побратимів, і дуже сподобалися моїм онукам. Гарні вони і в консервованому вигляді, до того ж красиво виглядають в банках.

Рослини плодоносили до пізньої осені. І самі вони, і плоди показали себе дуже стійкими до хвороб. В наступному році буду вирощувати їх знову.

Ще висаджувала в цьому році міні-томати у вигляді пальчиків. Рослини теж високорослі, і теж були сформовані у два стебла. Вони виявилися ще більш врожайними, ніж черрі, але менш стійкими до хвороб.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top