ТОП товари

Часник "Промінь"

Ціна: очікується

Немезія

Ціна: очікується

Вербена

Ціна: очікується

Портулак

Ціна: очікується

В'юнок

Ціна: очікується

Квасоля

Ціна: очікується

Сьогодні на прилавках магазинів часто можна зустріти дуже дрібні томати, які продаються китицями. Це томати черрі. Їх в основному завозять з країн Західної Європи. Там вони дуже популярні, у нас же практично незатребувані. З-за маленьких розмірів немає особливого бажання їх вирощувати і у овочівників-любителів, хоча насіння цих томатів є у продажу. Негативно до черрі належала і я, поки не відчула їх у своїй теплиці.

Вперше п'ять рослин томатів черрі жовтого забарвлення з'явилися в моїй теплиці в цьому році. Це був гібрид F1 Світ черрі. Так як ці рослини високорослі, формувала їх у два стебла. Доглядала, як і за іншими сортами томатів.

ВажливоЧеррі дуже чуйні на поливи під корінь, особливо в період від початку цвітіння до наливу плодів. Причому поливати потрібно рідко, але грунтовно.

Поливала рослини через кожні 5-6 днів рясно, по 3 л під кожну, під корінь, щоб волога не потрапляла на листя. Зазвичай роблю це в першій половині дня, щоб до ночі не накопичувався конденсат на стелі і на стінках теплиці.

І яке було моє здивування, коли рослини виявилися рясно посипаними плодами розміром з кульку для настільного тенісу. Вони були відмінного смаку, набагато смачніше своїх великих побратимів, і дуже сподобалися моїм онукам. Гарні вони і в консервованому вигляді, до того ж красиво виглядають в банках.

Рослини плодоносили до пізньої осені. І самі вони, і плоди показали себе дуже стійкими до хвороб. В наступному році буду вирощувати їх знову.

Ще висаджувала в цьому році міні-томати у вигляді пальчиків. Рослини теж високорослі, і теж були сформовані у два стебла. Вони виявилися ще більш врожайними, ніж черрі, але менш стійкими до хвороб.

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Scroll to top