ТОП товари

Лобелія

Ціна: очікується

Агрус

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

Калістегія

Ціна: очікується

Квамокліт перистий

Ціна: очікується

Гвоздика

Ціна: очікується

Зазвичай я вирощую цибулю з сіянки. В наших умовах це найбільш оптимальний варіант отримання пристойного врожаю. Однак у цьому сезоні пішла на експеримент: вирішила виростити її з насіння, так як в нашій родині дуже люблять велику і солодку салатну цибулю.

Чорнушку гібрида Ексібішн F1 посіяла в перші дні березня. В миски використовувала дно від 6-літрової пластикової пляшки. В інструкції написано, що ємність повинна бути досить глибока, не менше 10-12 см. Заповнила її сумішшю розсадного грунту з піском. Насіння висівала на глибину 2 см врозкид. Грунт уплотнила, присипала снігом і накрила все плівкою. При появі перших зелених петельок виставила на світло. Далі тільки стежила, щоб земля не пересихала.

Зараз я вже розумію, що в кімнатних умовах рослинам явно не вистачало світла, тому до моменту посадки розсади являла собою тонкі і крихкі ниточки, які щільно сидять в одному мисці.

Без особливого ентузіазму все ж висадила цибулю на грядку під плівку 25 квітня. Місце вибрала сонячне, заздалегідь добре підживлене перегноєм. За рік до цього там росли кабачки. Півдня просиділа над розсадою, поки розплутала і трохи вкоротила корінці, листя не підрізала. Висадила рідко, так, щоб між цибулинами і рядками була відстань 20 см.

З місяць розсада сиділа і не рушала в зростання. А потім як рвонула! Та так, що до кінця червня цибулю неможливо було впізнати. Подкормила всього два рази: через три тижні після посадки трав'яним настоєм з додаванням азотно-калійних добрив і через два тижні - калій-але-фосфорними.

Весь серпень смикаємо цибулю з грядки по мірі пожовтіння листя. Урожай вийшов дуже навіть непоганий. Цибулини вийшли всі рівні і красиві. В основному важать 200-250 р. Були екземпляри і побільше: 300-350 р. Шкода, що посіяла на пробу зовсім мало.

Як виявилося, вирощування цибулі з насіння не представляє нічого важкого, зате виграється цілий рік. А його кілограм на ринку коштує в 2-4 рази дорожче ріпки. Так і сіянки такої в магазині я ніколи не зустрічала. Єдине, що насіння треба сіяти рідше. Думаю, і цибулини тоді будуть ще більшими.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
У жовтні для квітникаря, як і для дачника-городника завжди знайдеться робота в саду. Цю роботу необхідно виконати до настання зими, щоб до нового сезону все було готове. Так давайте ж розберемося, що потрібно зробити квітникарю на своїй ділянці
Чи можна виростити на дачі женьшень? Можна. Він буде нормально рости в нашому кліматі і наших температурних умовах. До того ж окультурений женьшень розвивається значно швидше свого дикого родича: через 6 або 7 років ви зможете отримати близько 40 грам добірного женьшеневого кореня
Scroll to top