Що зробити щоб листовий салат не стрілкувався?

Урізноманітнити обідній стіл вітамінною продукцією дозволяють салатні рослини. Намагаюся вирощувати їх протягом всього дачного сезону.Складність полягає в тому, що більшість сортів швидко викидають стрілки і зацвітають

Урізноманітнити обідній стіл вітамінною продукцією дозволяють салатні рослини. Намагаюся вирощувати їх протягом всього дачного сезону.

Складність полягає в тому, що більшість сортів швидко викидають стрілки і зацвітають. Особливо часто це спостерігається, коли висіваю їх другим терміном в кінці травня. День стає довгим, і стрілки на рослинах з'являються буквально через три тижні після сходів.

Коли перебувала в цей час на дачі, то після 18 годин намагалася прикривати рослини легкою щільною тканиною, яку накидала на встановлені дужки.

У такому укритті вони перебували до 7-8 годин наступного ранку. Але це виходило у мене рідко, тому що на дачу приїжджала в основному по вихідним дням. Треба було шукати якийсь вихід.

І я його знайшла - підбором сортів. Вже другий рік поспіль вирощую листовий салат сорти Дубочек. Приваблює цей сорт тим, що має високу стійкість до стрілкування і більше півтора місяців після нарощування розеткового листя його можна вживати в їжу.

У салаті Дубочек дуже гарне світло-зелене листя, схожі з дубовими. Вони ніжні, не гірчать. Розетки виростають величезні, діаметром до 30 см, тому висіваю насіння рідко, квадратно-гніздовим способом через 25 см. При повному розвитку рослин листя повністю змикаються в міжряддях і виходить суцільний зелений килим.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки