ТОП товари

Лаванда

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Немезія

Ціна: очікується

Катарантус

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

Картопля (супереліта)

Ціна: очікується

Урізноманітнити обідній стіл вітамінною продукцією дозволяють салатні рослини. Намагаюся вирощувати їх протягом всього дачного сезону.

Складність полягає в тому, що більшість сортів швидко викидають стрілки і зацвітають. Особливо часто це спостерігається, коли висіваю їх другим терміном в кінці травня. День стає довгим, і стрілки на рослинах з'являються буквально через три тижні після сходів.

Коли перебувала в цей час на дачі, то після 18 годин намагалася прикривати рослини легкою щільною тканиною, яку накидала на встановлені дужки.

У такому укритті вони перебували до 7-8 годин наступного ранку. Але це виходило у мене рідко, тому що на дачу приїжджала в основному по вихідним дням. Треба було шукати якийсь вихід.

І я його знайшла - підбором сортів. Вже другий рік поспіль вирощую листовий салат сорти Дубочек. Приваблює цей сорт тим, що має високу стійкість до стрілкування і більше півтора місяців після нарощування розеткового листя його можна вживати в їжу.

У салаті Дубочек дуже гарне світло-зелене листя, схожі з дубовими. Вони ніжні, не гірчать. Розетки виростають величезні, діаметром до 30 см, тому висіваю насіння рідко, квадратно-гніздовим способом через 25 см. При повному розвитку рослин листя повністю змикаються в міжряддях і виходить суцільний зелений килим.

Порада:

Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Впевнена, що немає такого городника, який не мріяв би виростити хороший урожай перців - товстих, величезних, красивих! Бажано у формі бочечки або кубики. Проте в наших умовах не таке вже й проста справа, адже перці - відомі любителі сонця.Але, крім погоди, ще є проблема отримати якісне насіння
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Scroll to top