ТОП товари

Виноград "Кадрянка"

Ціна: очікується

Шток-роза

Ціна: очікується

Тюльпан

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Гвоздика

Ціна: очікується

Урізноманітнити обідній стіл вітамінною продукцією дозволяють салатні рослини. Намагаюся вирощувати їх протягом всього дачного сезону.

Складність полягає в тому, що більшість сортів швидко викидають стрілки і зацвітають. Особливо часто це спостерігається, коли висіваю їх другим терміном в кінці травня. День стає довгим, і стрілки на рослинах з'являються буквально через три тижні після сходів.

Коли перебувала в цей час на дачі, то після 18 годин намагалася прикривати рослини легкою щільною тканиною, яку накидала на встановлені дужки.

У такому укритті вони перебували до 7-8 годин наступного ранку. Але це виходило у мене рідко, тому що на дачу приїжджала в основному по вихідним дням. Треба було шукати якийсь вихід.

І я його знайшла - підбором сортів. Вже другий рік поспіль вирощую листовий салат сорти Дубочек. Приваблює цей сорт тим, що має високу стійкість до стрілкування і більше півтора місяців після нарощування розеткового листя його можна вживати в їжу.

У салаті Дубочек дуже гарне світло-зелене листя, схожі з дубовими. Вони ніжні, не гірчать. Розетки виростають величезні, діаметром до 30 см, тому висіваю насіння рідко, квадратно-гніздовим способом через 25 см. При повному розвитку рослин листя повністю змикаються в міжряддях і виходить суцільний зелений килим.

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Scroll to top