ТОП товари

Хризантема

Ціна: очікується

Шток-роза

Ціна: очікується

Цинія

Ціна: очікується

Картопля (супереліта)

Ціна: очікується

Квамокліт перистий

Ціна: очікується

Флокс Promise Mix

Ціна: очікується

Цвітну капусту вирощувати набагато важче, ніж білокачанну, так як вона більш вимоглива до умов зростання: у неї підвищені вимоги до родючості і вологості грунту. На бідних, неудобренных грунтах кольорова капуста не може наростити хорошого листового апарату і передчасно утворює дуже дрібну головку, яка швидко жовтіє і розпадається (нормальні головки починають формуватися, коли розетка складається з 15-18 листя). Це ж спостерігається при нестачі вологи і підвищеної температури повітря. Оптимальна кислотність грунту повинна бути в межах рН 6-7.

Важливий момент. При посадці розсади капусти потрібно стежити, щоб рослини були занурені в грунт до першого листочка, а коріння добре обтиснуті грунтом.

Висаджену і добре вкорінену розсаду капусти злегка підгортають. Через 12-15 днів підгортання повторюють. Перед цим проводять підживлення коров'яком (1:5), пташиним послідом (1:10) або мінеральними добривами (20 г сечовини, 40 г суперфосфату і 20 г хлористого калію на 10 л води). Під кожну рослину вносять 1 л.

Щоб отримати більш ранній урожай головок, слід домагатися не тільки хорошого розвитку вирощування розсади, але і необхідного забігу в її розвитку. Розсада ранніх сортів капусти до моменту висадки в грунт повинна мати висоту не більше 20 см, товщину 4-5 мм і 5-6 добре розвинених листків.

Навіть короткочасне підсушування ґрунту і при вирощуванні розсади, і дорослих рослин призводить до утворення дуже дрібних головок.

Поливають цвітну капусту рясно два рази в тиждень, особливо під час формування головок, промачивая грунт на глибину орного горизонту.

Крім цього, за час вегетації 4-5 разів поливають, витрачаючи по 20 л на 1 м2.

На замітку

Цвітна капуста добре росте і розвивається при температурі +15...+18°С. Її розсада негативно реагує на підвищення температури понад 25°С. Не виносять перегріву в спеку при нестачі вологи і дорослі рослини, так як не утворюються нові листя, а разом з тим і головки. У цьому випадку капусті необхідний регулярний освіжаючий полив дощуванням, особливо під час наростання листя.

Порада:

Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Зазвичай я вирощую цибулю з сіянки. В наших умовах це найбільш оптимальний варіант отримання пристойного врожаю. Однак у цьому сезоні пішла на експеримент: вирішила виростити її з насіння, так як в нашій родині дуже люблять велику і солодку салатну цибулю
Scroll to top