ТОП товари

Дельфініум

Ціна: очікується

Катарантус

Ціна: очікується

Агрус

Ціна: очікується

Ожина

Ціна: очікується

Очіток

Ціна:  10 грн.

Самшит вічнозелений

Ціна: очікується

Цвітну капусту вирощувати набагато важче, ніж білокачанну, так як вона більш вимоглива до умов зростання: у неї підвищені вимоги до родючості і вологості грунту. На бідних, неудобренных грунтах кольорова капуста не може наростити хорошого листового апарату і передчасно утворює дуже дрібну головку, яка швидко жовтіє і розпадається (нормальні головки починають формуватися, коли розетка складається з 15-18 листя). Це ж спостерігається при нестачі вологи і підвищеної температури повітря. Оптимальна кислотність грунту повинна бути в межах рН 6-7.

Важливий момент. При посадці розсади капусти потрібно стежити, щоб рослини були занурені в грунт до першого листочка, а коріння добре обтиснуті грунтом.

Висаджену і добре вкорінену розсаду капусти злегка підгортають. Через 12-15 днів підгортання повторюють. Перед цим проводять підживлення коров'яком (1:5), пташиним послідом (1:10) або мінеральними добривами (20 г сечовини, 40 г суперфосфату і 20 г хлористого калію на 10 л води). Під кожну рослину вносять 1 л.

Щоб отримати більш ранній урожай головок, слід домагатися не тільки хорошого розвитку вирощування розсади, але і необхідного забігу в її розвитку. Розсада ранніх сортів капусти до моменту висадки в грунт повинна мати висоту не більше 20 см, товщину 4-5 мм і 5-6 добре розвинених листків.

Навіть короткочасне підсушування ґрунту і при вирощуванні розсади, і дорослих рослин призводить до утворення дуже дрібних головок.

Поливають цвітну капусту рясно два рази в тиждень, особливо під час формування головок, промачивая грунт на глибину орного горизонту.

Крім цього, за час вегетації 4-5 разів поливають, витрачаючи по 20 л на 1 м2.

На замітку

Цвітна капуста добре росте і розвивається при температурі +15...+18°С. Її розсада негативно реагує на підвищення температури понад 25°С. Не виносять перегріву в спеку при нестачі вологи і дорослі рослини, так як не утворюються нові листя, а разом з тим і головки. У цьому випадку капусті необхідний регулярний освіжаючий полив дощуванням, особливо під час наростання листя.

Порада:

Впевнена, що немає такого городника, який не мріяв би виростити хороший урожай перців - товстих, величезних, красивих! Бажано у формі бочечки або кубики. Проте в наших умовах не таке вже й проста справа, адже перці - відомі любителі сонця.Але, крім погоди, ще є проблема отримати якісне насіння
У жовтні для квітникаря, як і для дачника-городника завжди знайдеться робота в саду. Цю роботу необхідно виконати до настання зими, щоб до нового сезону все було готове. Так давайте ж розберемося, що потрібно зробити квітникарю на своїй ділянці
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top