ТОП товари

Петунія

Ціна: очікується

Дельфініум

Ціна: очікується

Дихондра

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

Картопля (супереліта)

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Що робити, щоб виростити у відкритому грунті огірки, які би не виростали кривими і гіркими, щоб гичка огіркова не починала жовтіти раніше часу? Багато городників, ймовірно, думають про існування якихось секретів, знаючи які, гарантовано і при будь-яких умовах можна отримувати гарні врожаї. А ніяких секретів немає, так як обсяг майбутнього врожаю визначають два фактори – грунт та догляд.

Грунт

Якщо грунт правильно підготовлена для вирощування огірків, вони добре ростуть і дають урожай без будь-яких проблем. Бадилля у таких огірків зелена, вона активно наростає і не уражається ніякими захворюваннями, самі огірочки виростають рівними, в них відсутній гіркоту.

Ґрунт, де будуть рости огірки, не треба глибоко перекопувати, достатньо її обробити на глибину 8-10 див. В деяких випадках, коли в місці, де планується посадка огірків, у попередньому році регулярно віддалялися бур'яни, можна обійтися і без перекопування. Необхідно тільки ретельно прибрати граблями всі бур'яни, тобто очистити землю, потім дати їй добре прогрітися на сонці протягом двох тижнів.

Допустима будь-яка схема посадки огірків: можна садити рядками або в лунки, а можна просто в одному місці (не на грядці) в довільному порядку посадити кілька насіння. Посаджені таким чином огірки будуть вільно розростатися по сторонам, активно нарощуючи вегетативну масу і формуючи додаткові корені.

Догляд

Говорячи про догляд за огірками, важливо акцентувати увагу на наступному моменті. Цей овоч дуже не любить, коли в режимі постійного догляду раптом настає пауза, спричинена, наприклад, від'їздом власника ділянки. Часто при таких обставинах грунт, залишена без поливів, швидко пересихає і огіркові батоги починають жовтіти. Це відбувається тому, що огірки починають «думати», що період вегетації закінчився. В результаті рослина всі сили направляє на закладку молодих зеленцов і припиняє свій ріст, батоги жовтіють.

Огірки люблять щоденні поливи, якщо такої можливості немає, слід добре замульчувати землю, щоб забезпечити запас вологи хоча б на два-три дні. Найпростіше в якості мульчі використовувати суху траву.

Підгодовувати рослини треба приблизно один раз в десять днів, підживлення раз в тиждень вважається частою. Найкраща для підживлення огірків – це органіка: гнойова рідота або трав'яний настій. Можна скористатися аміачними рідкими добривами, але в цьому випадку підживлення має бути нечастою – дві-три підживлення за літо. Дуже небезпечно перенасичувати землю мінеральними добривами. Органічними добривами можна користуватися без побоювання, полив органікою повинен бути по всій поверхні, яку займають батоги, тому що там, де закінчуються огіркові батоги, закінчуються і коріння рослин, що вбирають поживні речовини. Після підгодівлі органічними добривами земля розкислює, створюються умови, які дуже люблять огірки.

Поливаючи огірки, не треба прагнути лити воду під корінь рослин. Огірки люблять вологе повітря, щоб від землі йшов вологий пар, тому огірки треба поливати суцільно по листю. Поливальна вода повинна бути теплою – нагрітою на сонці, а самі поливи не повинні відбуватися після заходу сонця.

Підводячи підсумок, можна сформулювати декілька правил успішного вирощування огірків, коли грунт формується високопоживної середовищем, здатною віддати гідний урожай плодів: 1. відсутність бур'янів; 2. вільне розташування огіркових батогів на грунті; 3. постійний полив; 4. регулярні підгодівлі.

Порада:

Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Scroll to top