ТОП товари

Ожина

Ціна: очікується

Агрус

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

Дельфініум

Ціна: очікується

Шток-роза

Ціна: очікується

Кохия кипарисова

Ціна: очікується

Листова капуста

У капусти багато родичів: біло - і червонокачанна, савойська, брюссельська, кольрабі, цвітна, пекінська. Але є ще одна, про який багато городників чули, але не вирощують. А даремно. Я про листовоу капусту. Деякі любителі квітів вирощують як декоративну культуру, але мало хто знає, що за вмістом вітамінів і мікроелементів вона перевершує своїх родичів.

В моєму городі ця капуста оселилася недавно, всього 2 роки тому. Вирощую невелику кількість - 7-10 рослин. Через розсаду, як і білокачанну, хоча її можна висівати і безпосередньо у відкритий грунт насінням. Цих рослин вистачає і для прикраси городу, і для салатів.

Листова капуста чуйна на підгодівлю, особливо коров'яком або настоєм кропиви. Рослина практично не страждає від хвороб.

На початку росту вона нагадує білокачанну капусту з розеткою округлих, кучерявого або перистих листя, в залежності від сорту. Але після липневої спеки моя капуста змінюється і поступово перетворюється в ошатну панночку. З центру розетки з'являються різнокольорові листочки, які поступово збільшуються в розмірах. Такі «квіти» красуються до пізніх заморозків. З них готую вітамінні салати, додаю в борщ.

До речі, рослини в будь-якому віці добре переносять пересадку з грудкою землі і при бажанні їх можна перемістити в потрібну куточок саду, городу або квітника.

Порада:

Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Зазвичай я вирощую цибулю з сіянки. В наших умовах це найбільш оптимальний варіант отримання пристойного врожаю. Однак у цьому сезоні пішла на експеримент: вирішила виростити її з насіння, так як в нашій родині дуже люблять велику і солодку салатну цибулю
Scroll to top