ТОП товари

В'юнок

Ціна: очікується

Самшит вічнозелений

Ціна: очікується

Квасоля

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Петунія

Ціна: очікується

Кукурудза Айова Світ

Ціна: 20 грн.Листова капуста

У капусти багато родичів: біло - і червонокачанна, савойська, брюссельська, кольрабі, цвітна, пекінська. Але є ще одна, про який багато городників чули, але не вирощують. А даремно. Я про листовоу капусту. Деякі любителі квітів вирощують як декоративну культуру, але мало хто знає, що за вмістом вітамінів і мікроелементів вона перевершує своїх родичів.

В моєму городі ця капуста оселилася недавно, всього 2 роки тому. Вирощую невелику кількість - 7-10 рослин. Через розсаду, як і білокачанну, хоча її можна висівати і безпосередньо у відкритий грунт насінням. Цих рослин вистачає і для прикраси городу, і для салатів.

Листова капуста чуйна на підгодівлю, особливо коров'яком або настоєм кропиви. Рослина практично не страждає від хвороб.

На початку росту вона нагадує білокачанну капусту з розеткою округлих, кучерявого або перистих листя, в залежності від сорту. Але після липневої спеки моя капуста змінюється і поступово перетворюється в ошатну панночку. З центру розетки з'являються різнокольорові листочки, які поступово збільшуються в розмірах. Такі «квіти» красуються до пізніх заморозків. З них готую вітамінні салати, додаю в борщ.

До речі, рослини в будь-якому віці добре переносять пересадку з грудкою землі і при бажанні їх можна перемістити в потрібну куточок саду, городу або квітника.

d84f70a0

Порада:

Тим, хто не має досвіду у вирощуванні квітів, але хоче прикрасити свій сад, слід почати з самих невибагливих видів. Такі рослини прощають похибки у догляді і не вимагають пильної уваги. Вони легко обходяться без поливу і підгодівлі. Якщо з ними все вийде, тоді вже можна братися за більш примхливі...
Багато представників флори можуть прекрасно себе почувати в тіні, на підвіконнях північних або східних вікон, а також у глибині приміщення. Такі рослини підійдуть навіть дуже зайнятим і забудькуватим квітникарям. Вони витримають, якщо власник пропустить черговий полив
Соковита телятина, свіжі овочі, зелень і ароматна заправка — ідеальні інгредієнти для смачного святкового салата, від якого гості не зможуть відірватися. Гості будуть просити вас поділитися рецептом «того смачного салату з м'ясом»
Scroll to top