ТОП товари

Тюльпан

Ціна: очікується

Виноград "Восторг"

Ціна: очікується

Петунія

Ціна: очікується

Картопля (супереліта)

Ціна: очікується

Кукурудза Айова Світ

Ціна: 20 грн.

Очіток

Ціна:  10 грн.

Період надходження свіжої овочевої квасолі можна розширити за рахунок її культивування в теплиці. Щоб отримати більш ранній, ніж на відкритих грядках, урожай квасолі, бажано висаджувати її скоростиглі сорти. Їх можна посадити на окремій площі, але можна розмістити і в якості ущільнювача по краю високих обгороджених гряд.

В'юнкою васолею зручно ущільнювати низькорослі і середньорослі томати або перець: вона швидко їх обганяє в зростанні, займаючи верхній ярус на шпалері над основною культурою. Якщо є сумніви з приводу густоти посадки, краще, як і у випадку з огірками, томатами, перцем, вибрати меншу: менший урожай компенсується якістю плодів, які отримали багато світла.

Щоб пагони квасолі не утворили полог і не притіняли рослини внизу, висівають або висаджують не більше однієї рослини-ущільнювача на 1 кв. м посадок основної культури. Квасолю також добре використовувати для заповнення лунок після того, як щось довелося видалити в ранньому віці томат або перць: завдяки швидкому зростанню ліана підніметься до світла, обігнавши конкурентів.

Квасолю в теплиці підв'язують так само, як і огірки. На добре удобренному грунті рослина сильно гілкуються, і доводиться видаляти бічні пагони до висоти 60-80 см, а в наступні 3-5 по висоті прищипувати над першим суцвіттям (як у огірка). Далі потрібно тільки стежити, щоб пагони не затінювали один одного і щоб між рослинами вільно циркулювало повітря. При високій вологості повітря квасоля, як і томат, уражується сірою гниллю.

У теплицях можна вирощувати один улюблений сорт квасолі, а можна підібрати гарний різнобарвний "коктейль", наприклад, із зеленої "Фатіми" або "Мавританки", фіолетовою "Матільди" або "Блау Хільди", жовтої "Герди" або "Золотого дощу".

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top