ТОП товари

Катарантус

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

Шток-роза

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Очіток

Ціна:  10 грн.

Агрус

Ціна: очікується

Салати цінуються, насамперед, за їх харчові властивості, простоту вирощування і скоростиглість. Грунт для його посадки потрібен бути родючим, з низьким рівнем кислотності. Для того, щоб у вас на грядці свіжий салат був постійно, висівати його краще всього невеликими «порціями» раз на два тижні.

Листові салати висіваються на відстані 5-10 см один від одного, між рядками – 15-20 см. Качанові вимагають більш рідкісною розсадження, 20-25 або 25-30 см. між кущиками в залежності від сорту. Якщо все ж при посіві насіння ви злегка загустили посадки, своєчасне проріджування допоможе отримати міцні, повноцінні розетки. Насіння салатів висівають на глибину не більше 1,5 см.

Всі сорти салату світлолюбні і вологолюбні, тому місце для його посадки вибирають з максимальною кількістю сонячного світла. Якщо світла буде недостатньо, розетки будуть формуватися витягнутими і слабкими.

При недостатньому поливі в умовах високих температур салати випускають квіткове стебло і починає гірчити листя. Салати листових видів поливають двічі на тиждень зверху з лійки з насадкою «дощик», качанові сорти рекомендується поливати в рядки.

Підживлення листового салату проводяться у разі, якщо грунт на грядках не був досить родючим. Якщо ж живлення рослин вистачало, то підживлення проводити немає необхідності, оскільки це скоростиглі культури і ростуть швидко. Салати качани сортів бажано підгодувати один або два рази за весь період їх зростання комплексом мінералів.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top