ТОП товари

Кохия кипарисова

Ціна: очікується

Картопля (супереліта)

Ціна: очікується

Часник "Промінь"

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

В'юнок

Ціна: очікується

Лобелія

Ціна: очікується

Пекінська капуста. Вирощування і догляд

Останнім часом в магазині все частіше можна зустріти пекінську капусту. Цей новий для нашої країни, овоч в просторіччі називають «качанний салат». Господині давно облюбували. З листя пекінської капусти можна приготувати ніжні голубці. Листя добре згортаються і не ламаються. Їх, на відміну від білокачанної капусти, навіть не треба обварювати перед готуванням. Можливо, ви здивуєтеся, але наші дачники легко можуть дозволити собі виростити на своїй ділянці цю чудову рослину.

Вирощувати пекінську капусту не важко, тільки потрібно знати, що качан утворюється ранньою весною або пізно восени. Це найсприятливіший час для заморського овоча, так як дні у ці сезони короткі. Якщо висадити насіння в кінці липня у відкритий грунт, то вже восени отримаєте капусту.

Щоб зібрати урожай раніше, капусту слід вирощувати розсадою під плівковим укриттям. Добре приживеться кімнатна розсада. Пересаджувати в парник потрібно коли проросте 2-3 листочка. Це бажано зробити в кінці квітня – початок травня. На квадратному метрі садять до 15 рослин.

Краще всього вирощувати пекінську капусту під плівковим укриттям, ніж у відкритому грунті. Перевага в тому, що під укриттям капуста не буде втрачати свої властивості і не стане грубою. Крім того, її не будуть дошкуляти хрестоцвітні блішки.

Садити пекінську капусту потрібно в родючий грунт. Тому перед посівом, удобрити грунт азофоской - 0,8 кг на 10 кв. м. Не забувайте що підгодовувати потрібно кожні 3-4 тижні та за 6 тижнів до збирання врожаю. Техніка посадки насіння капусти така ж як салату. Зробіть на грядці борозенки глибиною 1 см, відстань між ними 40 см. Вже на 6 добу з'являться сходи. Їх потрібно прорідити, залишивши відстань між паростками 25 см.

Коли будете прополювати рослину, не пошкодите її, адже корінці в грунті знаходяться неглибоко. Для швидкого росту, капуста потребує рясного поливу і підгодівлі. Залежно від погоди, можна поливати частіше, ніж один-два рази в день. А в кінці серпня – початок вересня овоч потребує води найбільше.

Збирати врожай потрібно лише тоді, коли качан або розетка листків до кінця сформується. Качани бажано прибирати в сухому вигляді, без роси та з корінцями. Якщо ви збираєте врожай восени, то зробіть це до різкого похолодання повітря. Пекінська капуста буде зберігатися протягом 2 - 3 місяців.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top