ТОП товари

Гвоздика

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

Малина

Ціна: очікується

Ожина

Ціна: очікується

Флокс Promise Mix

Ціна: очікується

Кохия кипарисова

Ціна: очікується

Вже кілька років вирощую кавуни через розсаду. У десятих числах квітня замочую кавунові насіннячка. Як тільки вони проклюнуться, розсаджую їх у ємності, заглиблюючи в грунт на 3-4 см.

Для посадки використовую 5-літрові бутлі з-під води, попередньо зрізавши з них верхню частину. На дно насипаю шар керамзиту для дренажу, потім - на 4-5 см нижче краю ємності - грунт, який готую з осені. Він складається з перегною, дернової землі, торфу і піску (в рівних частках). Зверху посадки прикриваю плівкою, з появою сходів її прибираю.

Розсада кавунів вимагає багато світла, тому розміщую її на південному підвіконні. Поливають помірно і тільки теплою водою. До 20-х чисел травня висаджую сіянці на заздалегідь приготовані теплі пасма, під які покладений гній або інша органіка (бадилля або трава). На такий гряді урожай кавунів гарантовано в будь-яке літо!

Теплі пасма роблю так. Знімаю родючий шар землі (15-20 см) і прибираю в бік. Копати траншею глибиною і шириною 30-40 см, укладаю гній, поливаю його гарячою водою, щоб розігрівся. Зверху - шаром 20-30 см -грунтову суміш (це дернова земля з перегноєм, торфом і піском).

Через 4-5 днів рясно поливають розсаду і обережно, з грудкою землі, пересаджую у заздалегідь приготовлені ями. Відстань між рослинами 40-50 см. Розставляю дуги і закриваю плівкою. У спекотну погоду гряду притіняю. Протягом тижня розсада приживається.

Як тільки встановлюється гарна погода, укриття знімаю. До цього часу рослини зацвітають і запилюються бджолами, які перелітають вітки на квітку.

Поливаю кавуни тільки теплою водою. При поливі холодною рослини можуть захворіти кореневою гниллю і загинути.

Зріють плоди в сітках, які я підвішую до опор.

Кавуни починаю знімати в перших числах вересня. До цього часу кінчики батоги підсихають, малюнок на кавуні стає більш яскравим, при постукуванні звучить, ніби порожній. Значить, поспів!

Для нашої місцевості підходять такі сорти, як F1 Подарунок Північ, Бочка меду, Цукровий малюк.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Scroll to top