ТОП товари

Виноград "Кадрянка"

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

Дельфініум

Ціна: очікується

Очіток

Ціна:  10 грн.

Флокс Promise Mix

Ціна: очікується

Цинія

Ціна: очікується

Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила:

1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб дерево не заважало іншим рослинам або спорудам. Намітьте місце і позначте яму, розмір якої повинен бути в два рази більше земляної грудки з корінням.

2) Викопайте намічену яму, зсипавши землю по обидві сторони від майбутньої ями. Щоб коріння майбутнього дерева безперешкодно заглиблювалося в нижні шари ґрунту, розпушіть дно викопаної ями.

3) Потім удобрити посадкову землю, яку Ви викопали, мінеральними добривами, і додайте трохи заздалегідь приготовленого родючого ґрунту.

4) Щоб не пошкодити коріння Вашої рослини, необхідно ще до його посадки вбити в землю кілочок, до якого в подальшому Ви будете прив'язувати Ваш саджанець.

5) Поставте саджанець у яму, засипте його спочатку родючим грунтом, а потім викопаною землею. Переконайтеся, щоб саджанець був встановлений вертикально. Після земляних робіт рівень землі повинен бути на 5-10 сантиметрів вище, порівняно з рештою ділянкою.

6) Прив'яжіть саджанець до кілочка м'якою мотузкою. Переконайтеся, щоб мотузка не сильно врізалася в кору дерева.

7) Ущільніть землю в області стовбура і зробіть валик для поливу по краях ями. Потім полийте пристовбурне коло водою (приблизно 1,5-2 літри) і удобріть грунт перегноєм або торфом (близько 5 см).

Пам'ятайте, що від посадки дерева залежить його подальший розвиток. Якщо Ви спочатку зробите щось не так, то цілком можливо, що коріння дерева не візьмуться, і воно не буде зростати.

Порада:

Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Іноді, їдучи надовго з дому, замислюєшся про те хто буде піклуватися про полив квітів? Для того щоб квіти довго стояли без догляду, винайшли так зване «розумне кашпо». У спеціалізованих садівничих магазинах можна його придбати. Воно коштує дуже дорого, але його легко можна зробити самому
Scroll to top