Хороший урожай перцю на вашій ділянці

Зелений перецьМожливо виростити на своїй ділянці пристойний урожай перцю без великих витрат і трудомісткою агротехнікою? Цілком! Але для цього потрібно знати кілька важливих деталей. Охоче поділимося ними з іншими

Зелений перець

Можливо виростити на своїй ділянці пристойний урожай перцю без великих витрат і трудомісткою агротехнікою? Цілком! Але для цього потрібно знати кілька важливих деталей. Охоче поділимося ними з іншими. У нас на перці кожне літо врожайне!

Розсаду перцю вирощуємо в квартирі. У нас немає можливості досвічувати її спеціальними лампами, тому висіваємо насіння на розсаду в кінці лютого - початок березня. Грунт беремо більш родючий, ніж для томатів: на відро дернової землі додаємо 1/3 перегною і склянку деревної золи. Перед посівом дня на 2-3 замочуємо насіння у вологій марлі (не у воді!).

Після появи першого справжнього листка розсаджуємо сіянці в окремі горщики. Для перцевої розсади краще підходять широкі пластикові стаканчики висотою 5-6 см (з-під майонезу або маргарину). У них розсада виходить коренаста, ніж у більш високих (8-10 см) ящиках. Під час вирощування розсаду підгодовуємо два рази повним добривом. Після появи 5-6-го листка у більшої частини рослин (2/3) прищіпуємо верхівки. Такі перці хоч і припинять зростання на 2-3 тижні, але потім почнуть раніше гілкуватися і дадуть більш високий урожай, так як плоди у них в основному формуються на бічних гілках. При цьому розсада виходить невисокою і компактною, її зручно перевозити, рослини швидше приживаються в грунті.

В кінці травня висаджуємо перці під плівкове укриття, а в червні плівку замінюємо на лутрасил. Помітили (і вже не раз!), що урожай в тунельних укриттях виходить вище, ніж в теплиці, так перцю більше сонця дістається. Пробували не накривати лутрасілом - плоди дрібніші виходять.

На наш погляд, вирощувати солодкий перець легше, ніж томати. Родючий грунт, хороші сорти і насіння (відбираємо самі з вподобаних плодів), ранні строки посіву та висадки в грунт, полив і сонячне світло гарантують урожай у будь-який рік!

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки