Баклажани з насіння

Як-то взимку купила внучці дитячий йогурт, до нього додавалося насіння баклажана. Переконати дитину, що вирощувати їх в цьому році зовсім не входить в мої плани і в теплиці всі місця вже давно розраховані, мені не вдалося..

Баклажани

Як-то взимку купила внучці дитячий йогурт, до нього додавалося насіння баклажана. Переконати дитину, що вирощувати їх в цьому році зовсім не входить в мої плани і в теплиці всі місця вже давно розраховані, мені не вдалося...

Дівчинка була так наполеглива, що коли в середині лютого я почала займатися овочевий розсадою, довелося посіяти в стаканчики і їх. Зробили з нею все, як було наказано додається до насіння інструкції. На мій подив, зійшли всі п'ять швидко і дружно.

До встановленого терміну виросла кремезна і міцна розсада. Висадити її в середині травня довелося в парник до перцям.

Зацвіли баклажани в середині червня. Сорт виявився рано, на пакеті зазначалося лише, що насіння мають американське походження. Перші ніжно-фіолетові квітки були величезними і красивими, але, на мій превеликий жаль, вони опали, не зав'язавшись.

Зрозумівши, яку помилку допустила, я швидко її виправила. Справа в тому, що кущі виросли хоч і невисокими, але гіллястими, тому квітки в момент розпускання були закриті листям від сонячних променів і з-за цього не запилилися. Щоб таке не повторилося, я прибрала у баклажанових кущів зайві пасинки, залишила тільки ті, на яких були бутони. Обрізала і частина лопушистых листя, обмежують квітки від сонця.

Це дало позитивний результат: на рослинах відразу зав'язалася по 2-3 плода. Внучка, приїжджаючи на дачу, насамперед бігла провідати свої баклажанчікі. І вони її не розчарували. Перші плоди ми зібрали в середині серпня, що для нашого клімату дуже добре. Вони нагадували величезні сливи, блищали, як лаковані, були смачними, не мали насіння і гіркоти.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки