ТОП товари

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Лаванда

Ціна: очікується

Квасоля

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

В'юнок

Ціна: очікується

Квамокліт перистий

Ціна: очікується

На перший погляд, процес вибору теплиці є не складним. Однак це не так. Вибір того або іншого типу теплиці дуже індивідуальний процес. Форма і габарити теплиці підбираються під кожну культуру рослин, залежно від їх виду і особливостей виростання. Існує кілька типів таких конструкцій, кожна з яких призначена для вирощування різних культур.

Класична

Традиційним видом теплиць є класична двосхилий теплиця. Така конструкція відмінно підходить для новачків-садівників, які вирощують овочеві культури в закритому грунті. Цю теплицю можна розташовувати як на окремій ділянці, так і в безпосередній близькості до стін будинку або інших будівель.

Вона відмінно підходить для вирощування різних овочів і розсади, починаючи з середини лютого.

Арочна

Наступною в списку йде арочна теплиця. Вона призначена для невисоких овочевих культур, наприклад, коренеплодів. Найчастіше, городники-любителі споруджують таку конструкцію, як арковий парник з декількох металевих або пластикових дуг.

Опалювальні

У цій теплиці немає певної форми, яка може бути будь-якою. Вона ідеальна для вирощування екзотичних фруктів і квітів. Овочеві культури можна висаджувати навіть взимку (січень, лютий). Щоб створити таку теплицю, знадобляться вагомі матеріальні витрати на освітлення та обладнання, яке обігріває і зволожує повітря.

Піраміда (пірамідальна)

Це теплиця, яка відмінно підходить для вирощування розсади і низькорослих рослинних культур. Вона відрізняється від інших оптимальністю площі по відношенню до обсягу. Щоб усередині підтримувати найбільш підходящу для хорошого росту рослин температуру, знадобиться мало енергії. Однак обладнання для підтримки певної вологості повітря обійдеться в чималеньку суму. Споруджувати такий вид теплиці доцільно тільки великим садівничим товариствам.

Багатокутна

Така конструкція дуже нагадує альтанку. У більшості випадків, її застосовують в декоративних цілях. Місця для рослин в цих теплицях мало, а коштують вони дорого.

Якщо ви займаєтеся вирощуванням красивих квітів або інших рослин, ця теплиця ? те, що потрібно. Ідеально підходить для розведення і вирощування багатого врожаю самоопыляющихся сортів огірків.

Міні

Міні теплиця це компактна парилка над теплою грядкою. Вона є відмінним варіантом для вирощування зелені. Для покриття її краще використовувати агроволокно, щоб сонячні промені не перегревали повітря в ній. Такий вид роботи чудово підійде для невеликого дачного ділянки, так як вона займає зовсім небагато місця.

Голландська

Цей тип теплиць являє собою споруду зі скла. Така конструкція висока і габаритна. Її стіни йдуть під невеликим кутом нахилу, що дозволяє стабілізувати температуру всередині і добре зберігати тепло. Вона ідеально підходить практично для всіх культур рослин, але найчастіше вирощують полуницю. Відмінною рисою цього виду споруди є стійкість і надійність конструкції.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Scroll to top