ТОП товари

Кохия кипарисова

Ціна: очікується

Цинія

Ціна: очікується

Нагідки

Ціна: очікується

Вербена

Ціна: очікується

Агрус

Ціна: очікується

Лобелія

Ціна: очікується

Насіння обліпихи краще висівати глибокої осені. Місце для посіву готують заздалегідь. Вносять перегній і грубозернистий пісок, ретельно перемішують їх з родючим шаром ґрунту і формують грядку.

Ґрунт на грядці ущільнюють, після чого нарізають борозенки глибиною і шириною 2-3 см через кожні 20-25 см. Дно в борозенках теж ущільнюють.

Після настання стійких морозів, звільнивши борозенки від снігу, розкладають у них насіння через 1-1,5 см і присипають заздалегідь приготовленим перегноєм шаром в 1 см. При такому посіві відбувається природна стратифікація насіння, підвищується їх схожість навесні і краще розвиваються сходи.

Але можна висівати насіння обліпихи і навесні. Їх зволожують водою, тримають при кімнатній температурі 5 днів (за цей час насіння накльовується), а потім висівають на грядку в підготовлені борозенки. Глибину борозенок при весняному посіві збільшують вдвічі (4-5 см), щоб не так пересихала грунт. Насіння присипають перегноєм, як і при осінній посадці. Ґрунт утримують у помірно вологому стані. Щоб менше випаровувалася волога і для створення більш комфортних умов, грядку можна вкрити лутрасілом.

Догляд за сіянцями складається з прополки бур'янів і розпушування грунту. По мірі зростання сіянці підгортають. На другий рік восени їх викопують і пересаджують на постійне місце.

Порада:

Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top