ТОП товари

Виноград "Восторг"

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Катарантус

Ціна: очікується

Виноград "Кадрянка"

Ціна: очікується

Тюльпан

Ціна: очікується

Кукурудза Айова Світ

Ціна: 20 грн.

Насіння обліпихи краще висівати глибокої осені. Місце для посіву готують заздалегідь. Вносять перегній і грубозернистий пісок, ретельно перемішують їх з родючим шаром ґрунту і формують грядку.

Ґрунт на грядці ущільнюють, після чого нарізають борозенки глибиною і шириною 2-3 см через кожні 20-25 см. Дно в борозенках теж ущільнюють.

Після настання стійких морозів, звільнивши борозенки від снігу, розкладають у них насіння через 1-1,5 см і присипають заздалегідь приготовленим перегноєм шаром в 1 см. При такому посіві відбувається природна стратифікація насіння, підвищується їх схожість навесні і краще розвиваються сходи.

Але можна висівати насіння обліпихи і навесні. Їх зволожують водою, тримають при кімнатній температурі 5 днів (за цей час насіння накльовується), а потім висівають на грядку в підготовлені борозенки. Глибину борозенок при весняному посіві збільшують вдвічі (4-5 см), щоб не так пересихала грунт. Насіння присипають перегноєм, як і при осінній посадці. Ґрунт утримують у помірно вологому стані. Щоб менше випаровувалася волога і для створення більш комфортних умов, грядку можна вкрити лутрасілом.

Догляд за сіянцями складається з прополки бур'янів і розпушування грунту. По мірі зростання сіянці підгортають. На другий рік восени їх викопують і пересаджують на постійне місце.

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Scroll to top