ТОП товари

Дихондра

Ціна: очікується

Гарбуз (довготривалий)

Ціна: 10 грн.

Перець (солодкий)

Ціна: очікується

Лаванда

Ціна: очікується

Шток-роза

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

Персикові дерева прикрасять будь-який сад, тому не відмовляйте собі в цьому задоволенні і висаджуйте персики.

Навесні, коли більшість дерев ще «спить», персики покриваються рожевим хмара квітів. В наш час селекціонери вивели багато сортів персика і в даний момент є сорти досить морозостійкі. Вибір дуже великий!

Купуючи саджанці персика, орієнтуйтеся, в якому регіоні ви проживаєте. В основному персики теплолюбні, але є сорти, які витримують морози до -25 градусів.

При купівлі саджанця уважно огляньте кореневу систему, вона повинна бути без пошкоджень, і чим більше від великого кореня відходить дрібних корінців, тим краще. Гілки персика при посадці підрізають, залишаючи на кожній 3-4 бруньки. У заздалегідь підготовлену яму, заправлену перепрілим компостом і склянкою деревної золи опустіть саджанець і засипте землею до кореневої шийки, потім ретельно полийте.

До набрякання бруньок персик обов'язково потрібно обробити від грибкових захворювань: одне з найбільш шкідливих - «моніліоз» і «кучерявість» листя - це коли листя набувають червонуватого відтінку. Коли відросте листя, стають гофрованими, а потім дерево поступово скидає з себе всі заражені листя; якщо лист перевернути ви побачите білий наліт – це спори грибка. Необхідно вчасно вжити заходів для профілактики, і не допустити спалах «моніліозу». У спеціалізованих магазинах продається безліч препаратів хім. захисту рослин. Не станемо всіх їх перераховувати, а зупинимося на найбільш ефективному «дідівський» метод. Це – бордоська рідина, до складу якої входить вапно і мідний купорос.

Приготування цієї суміші досить просте, тим більше продається вихідний матеріал у вже розрахованих пропорціях. Вам залишається лише прочитати інструкцію і приготувати розчин. Приготованим складом ретельно обприскати персик - буквально купаючи його. По закінченні цвітіння бажано знову провести обприскування бордоською рідиною з додаванням однієї з інсектицидів проти шкідників. При правильному догляді і виконання всіх агротехнічних прийомів Ваші персики будуть радувати вас хорошим урожаєм не один рік!

Порада:

Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Впевнена, що немає такого городника, який не мріяв би виростити хороший урожай перців - товстих, величезних, красивих! Бажано у формі бочечки або кубики. Проте в наших умовах не таке вже й проста справа, адже перці - відомі любителі сонця.Але, крім погоди, ще є проблема отримати якісне насіння
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Scroll to top