ТОП товари

Очіток

Ціна:  10 грн.

Виноград "Кадрянка"

Ціна: очікується

Калістегія

Ціна: очікується

Тюльпан

Ціна: очікується

Гвоздика

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

Розоволистна малина (Rubus rosifolius або Roseleaf bramble), або західно-індійська малина являє собою дикоростучий чагарник з роду Rubus. Його часто можна зустріти в лісах Західної Індії, Східної Азії та Австралії. У деяких острівних державах рослину відносять навіть до злісних бур'янів.

До нас розоволистна малина потрапила з Прибалтики. Тамтешні садівники називають її красиво - Розалін. Являє собою напівчагарник, заввишки до 1 м з ніжно-зеленими, гофрованими, зубчастим листям і досить великими квітками (до 4 см в діаметрі). Плоди великі (з волоський горіх) - яскраво-коралові ягоди, стирчать вгору, як свічки. Про смак схожих плодів садівники зазвичай пишуть - нейтральний, що в перекладі на звичайну мову означає - ніякої. Деякі порівнюють зі смаком лісовий костяниці. Аромат ледве уловимим, а от варення пахне суницею. Правда, ягоди вважаються цілющими, не викликають алергії, їх можна їсти навіть дітям з діатезом.

Я б сказала, що це більше декоративна рослина , ніж плодова. Наземна частина куща щорічно відмирає. Навесні з'являються молоді пагони, що утворюють щільний кущ, на них в кінці липня і дозрівають ягоди.

Догляд за рослинами полягає в прополці по мірі необхідності, регулярних поливах в суху погоду і формування крони. Обробляти кущі потрібно в міцних рукавичках, так як вони колючі.

Розсаджують малину зазвичай восени, навесні приживається погано. Перший урожай дозріє не раніше, ніж через три роки після посадки.

Продавці часто рекламують цю дикунка як культурний гібрид ожини з малиною або малини з полуницею, але це, м'яко кажучи, неправда.

Ось така вона, красуня Розалін. А садити її на ділянці чи ні - вирішувати вам.

Порада:

Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Зазвичай я вирощую цибулю з сіянки. В наших умовах це найбільш оптимальний варіант отримання пристойного врожаю. Однак у цьому сезоні пішла на експеримент: вирішила виростити її з насіння, так як в нашій родині дуже люблять велику і солодку салатну цибулю
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Scroll to top