ТОП товари

Тюльпан

Ціна: очікується

Дихондра

Ціна: очікується

Вербена

Ціна: очікується

Цинія

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Гіпсофіла

Ціна: очікується

Розоволистна малина (Rubus rosifolius або Roseleaf bramble), або західно-індійська малина являє собою дикоростучий чагарник з роду Rubus. Його часто можна зустріти в лісах Західної Індії, Східної Азії та Австралії. У деяких острівних державах рослину відносять навіть до злісних бур'янів.

До нас розоволистна малина потрапила з Прибалтики. Тамтешні садівники називають її красиво - Розалін. Являє собою напівчагарник, заввишки до 1 м з ніжно-зеленими, гофрованими, зубчастим листям і досить великими квітками (до 4 см в діаметрі). Плоди великі (з волоський горіх) - яскраво-коралові ягоди, стирчать вгору, як свічки. Про смак схожих плодів садівники зазвичай пишуть - нейтральний, що в перекладі на звичайну мову означає - ніякої. Деякі порівнюють зі смаком лісовий костяниці. Аромат ледве уловимим, а от варення пахне суницею. Правда, ягоди вважаються цілющими, не викликають алергії, їх можна їсти навіть дітям з діатезом.

Я б сказала, що це більше декоративна рослина , ніж плодова. Наземна частина куща щорічно відмирає. Навесні з'являються молоді пагони, що утворюють щільний кущ, на них в кінці липня і дозрівають ягоди.

Догляд за рослинами полягає в прополці по мірі необхідності, регулярних поливах в суху погоду і формування крони. Обробляти кущі потрібно в міцних рукавичках, так як вони колючі.

Розсаджують малину зазвичай восени, навесні приживається погано. Перший урожай дозріє не раніше, ніж через три роки після посадки.

Продавці часто рекламують цю дикунка як культурний гібрид ожини з малиною або малини з полуницею, але це, м'яко кажучи, неправда.

Ось така вона, красуня Розалін. А садити її на ділянці чи ні - вирішувати вам.

Порада:

Багато городників звикли садити моркву навесні, а потім з нетерпінням чекати появи перших коренеплодів. Але якщо посадити моркву під зиму, то урожай з'явиться набагато раніше, до того ж зимова морква менш схильна до хвороб. А шкідники і зовсім на ній не з'являються
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Зазвичай я вирощую цибулю з сіянки. В наших умовах це найбільш оптимальний варіант отримання пристойного врожаю. Однак у цьому сезоні пішла на експеримент: вирішила виростити її з насіння, так як в нашій родині дуже люблять велику і солодку салатну цибулю
Scroll to top