ТОП товари

Гацанія

Ціна: очікується

Картопля (супереліта)

Ціна: очікується

Арахіс

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Шток-роза

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

Жовта малина – ще досить рідкісна гостя на дачних ділянках. І абсолютно марно! Її бурштинові ягоди не викликають алергічних реакцій, тому жовтої малиною можуть ласувати і вагітні жінки і маленькі діти, і алергіки. Якщо порівнювати червону і жовту малину, то жовті ягоди багатшими фолієвою кислотою і вітаміном В9.

Жовта малина не є вибагливим рослиною. Вона потребує систематичних поливах. Недолік живлющої вологи позначається на кількості і розмірі ягідок. Кущі цієї культури не виносять високих сухих місць або заболоченого пониззя. Навесні рослина вимагає добрива золою або сірчано-кислим калієм.

Популярні сорти жовтої малини

«Втікачка» - ранньостигла жовта малина, володіє значною зимостійкістю. На її прямостоячих пагонах мало шипів, вага ароматною ягідки – 3 грами.

«Сластьона жовта» - середньоранній сорт малини, здатний давати до 8 кг овальних ягід з куща. Ягоди – великі (3-6м) і стійкі до осипання.

«Амбер» - середньопізній сорт жовтої малини американської селекції. Висота куща досягає 2,5 метрів. Ягідки вагою до 4 грам щільні і довго не опадають. Один з небагатьох сортів жовтої малини, який придатний до транспортування.

«Золоті куполи» - популярний ремонтантний сорт. Не поширюється по ділянці, так як дає мало порослі. Жовті плоди великі, до 10 р. наприкінці сезону ремонтантний сорт малини зрізають під корінь.

З жовтої малини господині заготовляють корисні і ароматні джеми, смачні компоти та варення, красиву заморозку.

Порада:

Багато городників звикли садити моркву навесні, а потім з нетерпінням чекати появи перших коренеплодів. Але якщо посадити моркву під зиму, то урожай з'явиться набагато раніше, до того ж зимова морква менш схильна до хвороб. А шкідники і зовсім на ній не з'являються
Цвітну капусту вирощувати набагато важче, ніж білокачанну, так як вона більш вимоглива до умов зростання: у неї підвищені вимоги до родючості і вологості грунту
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top