ТОП товари

Самшит вічнозелений

Ціна: очікується

Кукурудза Айова Світ

Ціна: 20 грн.

Гарбуз (довготривалий)

Ціна: 10 грн.

Петунія

Ціна: очікується

Очіток

Ціна:  10 грн.

Гвоздика

Ціна: очікується

Жовта малина – ще досить рідкісна гостя на дачних ділянках. І абсолютно марно! Її бурштинові ягоди не викликають алергічних реакцій, тому жовтої малиною можуть ласувати і вагітні жінки і маленькі діти, і алергіки. Якщо порівнювати червону і жовту малину, то жовті ягоди багатшими фолієвою кислотою і вітаміном В9.

Жовта малина не є вибагливим рослиною. Вона потребує систематичних поливах. Недолік живлющої вологи позначається на кількості і розмірі ягідок. Кущі цієї культури не виносять високих сухих місць або заболоченого пониззя. Навесні рослина вимагає добрива золою або сірчано-кислим калієм.

Популярні сорти жовтої малини

«Втікачка» - ранньостигла жовта малина, володіє значною зимостійкістю. На її прямостоячих пагонах мало шипів, вага ароматною ягідки – 3 грами.

«Сластьона жовта» - середньоранній сорт малини, здатний давати до 8 кг овальних ягід з куща. Ягоди – великі (3-6м) і стійкі до осипання.

«Амбер» - середньопізній сорт жовтої малини американської селекції. Висота куща досягає 2,5 метрів. Ягідки вагою до 4 грам щільні і довго не опадають. Один з небагатьох сортів жовтої малини, який придатний до транспортування.

«Золоті куполи» - популярний ремонтантний сорт. Не поширюється по ділянці, так як дає мало порослі. Жовті плоди великі, до 10 р. наприкінці сезону ремонтантний сорт малини зрізають під корінь.

З жовтої малини господині заготовляють корисні і ароматні джеми, смачні компоти та варення, красиву заморозку.

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Scroll to top