Жовта малина популярні сорти

Жовта малина – ще досить рідкісна гостя на дачних ділянках. І абсолютно марно! Її бурштинові ягоди не викликають алергічних реакцій, тому жовтої малиною можуть ласувати і вагітні жінки і маленькі діти, і алергіки

Жовта малина – ще досить рідкісна гостя на дачних ділянках. І абсолютно марно! Її бурштинові ягоди не викликають алергічних реакцій, тому жовтої малиною можуть ласувати і вагітні жінки і маленькі діти, і алергіки. Якщо порівнювати червону і жовту малину, то жовті ягоди багатшими фолієвою кислотою і вітаміном В9.

Жовта малина не є вибагливим рослиною. Вона потребує систематичних поливах. Недолік живлющої вологи позначається на кількості і розмірі ягідок. Кущі цієї культури не виносять високих сухих місць або заболоченого пониззя. Навесні рослина вимагає добрива золою або сірчано-кислим калієм.

Популярні сорти жовтої малини

«Втікачка» - ранньостигла жовта малина, володіє значною зимостійкістю. На її прямостоячих пагонах мало шипів, вага ароматною ягідки – 3 грами.

«Сластьона жовта» - середньоранній сорт малини, здатний давати до 8 кг овальних ягід з куща. Ягоди – великі (3-6м) і стійкі до осипання.

«Амбер» - середньопізній сорт жовтої малини американської селекції. Висота куща досягає 2,5 метрів. Ягідки вагою до 4 грам щільні і довго не опадають. Один з небагатьох сортів жовтої малини, який придатний до транспортування.

«Золоті куполи» - популярний ремонтантний сорт. Не поширюється по ділянці, так як дає мало порослі. Жовті плоди великі, до 10 р. наприкінці сезону ремонтантний сорт малини зрізають під корінь.

З жовтої малини господині заготовляють корисні і ароматні джеми, смачні компоти та варення, красиву заморозку.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки