ТОП товари

Тюльпан

Ціна: очікується

Калістегія

Ціна: очікується

Бересклет

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

Самшит вічнозелений

Ціна: очікується

Очіток

Ціна:  10 грн.

Щоб мати на своєму столі свіжі яблука практично цілий рік, необхідно подбати про посадку на ділянці літніх, осінніх і зимових сортів. У перший же рік після посадки проводиться обрізка яблунь, головною метою якої є відновлення балансу між поки ще невеликою кореневою системою і вже досить великою надземною частиною, якої по мірі зростання буде дедалі більшу кількість води і поживних речовин. Слабко розвинена коренева система в перші роки росту саджанця, якщо не проводити його обрізку, не зможе забезпечити дерево необхідною вологою і харчуванням. Тому у однорічних яблунь, не мають розгалужень, що навесні, після посадки, вкорочують верхівку, залишаючи 6-8 нирок понад висоти штамба. Штамб зазвичай становить висоту 40-50 див. Восени після опадання листя, проводять обрізку, при якій пагони, що виросло протягом року, вкорочують на чверть довжини.

До речі! Молоді гілки у яблунь обрізають секатором, більш зрілі – спилюють. Інструмент повинен бути гострим і чистим. Тоді зрізи вийдуть гладкими, і дерево швидко зможе загоїти їх.

Зрізи обробляють садовим варом або олійною фарбою на основі оліфи. У 5-7-річному віці у яблунь проводять більш глибоку обрізку. Таким чином, продовжується формування крони, а також регулюється кількість врожайних гілок. З зміцнілих за кілька років гілок видаляють третину довжини, зрізи обробляють. З віком на деяких деревах з загущеною кроною проводять сильну обрізку, яка дозволяє позбутися від зайвих гілок і сприяє кращому дозріванню плодів. При сильної обрізку гілки обрізають на половину їх довжини.

Важливо! Відразу ж після обрізки обробляють тільки зрізи старих сухих гілок. Зрізи від видалення молодих гілок залишають на добу, і тільки потім проводять їх обробку.

Груша

Груша зазвичай дає більш стабільні і високі врожаї, ніж яблуня. Формування і обрізування дерев відбувається так само, як і у яблунь, центральний пагін щороку вкорочують на третину річного приросту, обмежуючи дерево висотою 2-2,5 метра. При формуванні крони гілки другого ярусу вкорочують на третину, а вертикально зростаючі – видаляють.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Чи можна виростити на дачі женьшень? Можна. Він буде нормально рости в нашому кліматі і наших температурних умовах. До того ж окультурений женьшень розвивається значно швидше свого дикого родича: через 6 або 7 років ви зможете отримати близько 40 грам добірного женьшеневого кореня
Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Scroll to top