ТОП товари

Гвоздика

Ціна: очікується

Дихондра

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Квамокліт перистий

Ціна: очікується

Гарбуз (довготривалий)

Ціна: 10 грн.

Кохия кипарисова

Ціна: очікується

Щоб мати на своєму столі свіжі яблука практично цілий рік, необхідно подбати про посадку на ділянці літніх, осінніх і зимових сортів. У перший же рік після посадки проводиться обрізка яблунь, головною метою якої є відновлення балансу між поки ще невеликою кореневою системою і вже досить великою надземною частиною, якої по мірі зростання буде дедалі більшу кількість води і поживних речовин. Слабко розвинена коренева система в перші роки росту саджанця, якщо не проводити його обрізку, не зможе забезпечити дерево необхідною вологою і харчуванням. Тому у однорічних яблунь, не мають розгалужень, що навесні, після посадки, вкорочують верхівку, залишаючи 6-8 нирок понад висоти штамба. Штамб зазвичай становить висоту 40-50 див. Восени після опадання листя, проводять обрізку, при якій пагони, що виросло протягом року, вкорочують на чверть довжини.

До речі! Молоді гілки у яблунь обрізають секатором, більш зрілі – спилюють. Інструмент повинен бути гострим і чистим. Тоді зрізи вийдуть гладкими, і дерево швидко зможе загоїти їх.

Зрізи обробляють садовим варом або олійною фарбою на основі оліфи. У 5-7-річному віці у яблунь проводять більш глибоку обрізку. Таким чином, продовжується формування крони, а також регулюється кількість врожайних гілок. З зміцнілих за кілька років гілок видаляють третину довжини, зрізи обробляють. З віком на деяких деревах з загущеною кроною проводять сильну обрізку, яка дозволяє позбутися від зайвих гілок і сприяє кращому дозріванню плодів. При сильної обрізку гілки обрізають на половину їх довжини.

Важливо! Відразу ж після обрізки обробляють тільки зрізи старих сухих гілок. Зрізи від видалення молодих гілок залишають на добу, і тільки потім проводять їх обробку.

Груша

Груша зазвичай дає більш стабільні і високі врожаї, ніж яблуня. Формування і обрізування дерев відбувається так само, як і у яблунь, центральний пагін щороку вкорочують на третину річного приросту, обмежуючи дерево висотою 2-2,5 метра. При формуванні крони гілки другого ярусу вкорочують на третину, а вертикально зростаючі – видаляють.

Порада:

Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Зазвичай я вирощую цибулю з сіянки. В наших умовах це найбільш оптимальний варіант отримання пристойного врожаю. Однак у цьому сезоні пішла на експеримент: вирішила виростити її з насіння, так як в нашій родині дуже люблять велику і солодку салатну цибулю
Scroll to top