Чим підживлювати сад восени

Для кожної рослини своє підживлення. Щоб дерева і кущі добре перезимували, восени їх треба гарненько нагодувати. А оскільки вимоги у всіх рослин різні, для кожного доведеться складати окреме меню

Для кожної рослини своє підживлення. Щоб дерева і кущі добре перезимували, восени їх треба гарненько нагодувати. А оскільки вимоги у всіх рослин різні, для кожного доведеться складати окреме меню.

Яблуні та груші

Їх потрібно підгодувати відразу після збирання врожаю: 1,5 склянки суперфосфату і 1 склянку сульфату калію.

Вишня і черешня

Ці деревця корисно удобрити у вересні: 1 склянку суперфосфату і 3 ст. ложки сульфату калію.

Смородина

Цей чагарник порівняно з плодовими деревами зовсім маленький, а поїсти любить добре! Перший раз його треба нагодувати в кінці вересня – початок жовтня: 0,5 склянки суперфосфату і 2/3 склянки сульфату калію. Другу підгодівлю дають в кінці жовтня: 0,5 відра перепрілого гною.

Аґрус, айва японська (хеномелес)

Вони теж ті ще ненажери. Перший раз їх годують в кінці вересня – початку жовтня: 1,5 ст. ложки подвійного суперфосфату і 4 ст. ложки сульфату калію. Останній «вечеря» готують в кінці жовтня: 0,5 відра перепрілого гною.

Малина

А ось ця культура не особливо вибаглива в їжі. Їй цілком достатньо однієї підгодівлі в кінці жовтня: 3 кг перепрілого гною на 1 кв. м.

Обліпиха

Взагалі-то вона не вибаглива, їй буває досить за літо всього одного підживлення азотом. Але знавці радять ще двічі підживити її і восени, відразу після збору врожаю внести 0,5 склянки суперфосфату.

Ліщина

Щоб на наступний рік отримати гарний врожай горішків, в середині жовтня під кущ треба висипати 1 відро перепрілого гною.

Актинідія

Останню підгодівлю цієї ліані дають у другій половині вересня – вона підвищує зимостійкість рослини. Під кожен кущ вносять по 1 ст. ложці суперфосфату і сульфату калію.

Лимонник китайський

Йому вечерю дають в кінці вересня, по 1,5 ст. ложки суперфосфату і сульфату калію на рослину. Всі перераховані добрива використовують однаково: рівномірно розсипають в пристовбурне коло, після чого грунт поливають. Дози вказані для однієї рослини.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки