ТОП товари

Перець (солодкий)

Ціна: очікується

Самшит вічнозелений

Ціна: очікується

Малина

Ціна: очікується

Очіток

Ціна:  10 грн.

Петунія

Ціна: очікується

Вербена

Ціна: очікується

Люди давним-давно запримітили це корисне і оригінальне деревце з шапками ніжних квіток м'яких, пастельних тонів навесні і ефектними гронами чорних або червоних плодів восени. Цілющі властивості бузини користувалися народні лікарі багатьох країн Європи.

Червоне і чорне

Ну що, ви вже задумалися про вирощуванні бузини на вашій ділянці? Тоді необхідно вирішити, які сорти вам більше підходять: красноплодные або черноплодные.

Червона бузина з її яскравими, рясними плодами і листям, додають рослині шарм і декоративність, найбільш шанована садівниками. Цим сортам, крім інших достоїнств, притаманна ще й висока морозостійкість.

Важливо! Однак у чарівної красуні з червоними сережками є невеликий «вада» – чагарник відноситься до отруйних рослин. У сирих ягодах містяться отруйні речовини, які розпадаються лише при термічній обробці. Це слід врахувати, якщо у вашому саду будуть гуляти маленькі діти.

Чорна бузина, завдяки різноманітності та оригінальності забарвлення ягід з листям, використовується як поодиноко, так і в комбінаціях з іншими видами рослин.

Комфортна посадка

Визначившись з сортом, можна подумати про місце, де посаджені вами кущики бузини будуть почувати себе найбільш комфортно.

Переважними є сонячні місця. Не те, щоб бузина була особливо примхлива. Вона відома своєю невибагливістю. Однак життя в тіні – не зовсім те, про що вона мріяла. Та й навряд чи вам потрібен безформний і блідий чагарник, не доставляє своїм похмурим виглядом ніякого естетичного задоволення. Тому, до обопільної радості і користі, бузину будемо висаджувати в самому світлому місці.

Догляд та розмноження

Крім світлого затишного куточка, наша зовсім не примхлива красуня мріє про рихлою і родючому грунті з низьким рівнем кислотності. Так що сусідство невеликої кількості доломітового борошна у своїх коренів їй явно сподобається.

Мульчування та внесення комплексних мінеральних добрив також піде їй на користь. А якщо ви злегка оновіть їй «зачіску» своєчасної обрізанням, це надихне її до формування нових, пишних, ошатних і розкішних форм.

А щоб вашої улюблениці було не нудно однієї красуватися під променями ласкавого сонечка, в кінці літа її можна розмножити живцями, відводками або кореневими відростками, прикопав у відкритий ґрунт.

Порада:

Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top