ТОП товари

Тюльпан

Ціна: очікується

Гіпсофіла

Ціна: очікується

Кукурудза Айова Світ

Ціна: 20 грн.

Гацанія

Ціна: очікується

Арахіс

Ціна: очікується

Портулак

Ціна: очікується

Раніше каладіум, вважали примхливою рослиною, здатною добре рости тільки в умовах високої вологості повітря. Однак в останнє десятиліття думка багатьох квітникарів про каладіум змінилася. Після появи безлічі чудових гібридів каладіума двоколірного (Caladium bicolor), які не вимагають ні якихось специфічних умов, ні особливого догляду, ця рослина перестала вважатися примхливою.

Якщо раніше висока вологість повітря була обов'язковою умовою нормального росту каладіума, то в даний час переважна більшість сучасних гібридів цілком задовольняються помірної 50-60%-ною, яка буває у звичайних міських квартирах у літній період.

У сучасних гібридних каладіуміув немає потреб, які не міг би задовольнити як досвідчений, так і початківець квітникар, тому можете сміливо купувати вподобану вам рослин.

Умови для успішного вирощування каладіума

  • Місце з дуже яскравим, але розсіяним світлом (прямі сонячні промені він переносить тільки в ранкові та вечірні години).
  • Температура в діапазоні +20...+25°С (вищу і нижчу він не любить).
  • Регулярний і рясний полив водою кімнатної температури (але тільки після підсихання верхнього шару субстрату).
  • Підживлення у весняно-літній період (приблизно раз в 10 днів) 1-2%-ним розчином повних мінеральних добрив, які містять рівну кількість азоту, фосфору і калію, і мікроелементи в легкодоступній для рослин формі.

Порада:

Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Впевнена, що немає такого городника, який не мріяв би виростити хороший урожай перців - товстих, величезних, красивих! Бажано у формі бочечки або кубики. Проте в наших умовах не таке вже й проста справа, адже перці - відомі любителі сонця.Але, крім погоди, ще є проблема отримати якісне насіння
У жовтні для квітникаря, як і для дачника-городника завжди знайдеться робота в саду. Цю роботу необхідно виконати до настання зими, щоб до нового сезону все було готове. Так давайте ж розберемося, що потрібно зробити квітникарю на своїй ділянці
Scroll to top