Умови вирощування каладіума в домашніх умовах

Раніше каладіум, вважали примхливою рослиною, здатною добре рости тільки в умовах високої вологості повітря. Однак в останнє десятиліття думка багатьох квітникарів про каладіум змінилася

Раніше каладіум, вважали примхливою рослиною, здатною добре рости тільки в умовах високої вологості повітря. Однак в останнє десятиліття думка багатьох квітникарів про каладіум змінилася. Після появи безлічі чудових гібридів каладіума двоколірного (Caladium bicolor), які не вимагають ні якихось специфічних умов, ні особливого догляду, ця рослина перестала вважатися примхливою.

Якщо раніше висока вологість повітря була обов'язковою умовою нормального росту каладіума, то в даний час переважна більшість сучасних гібридів цілком задовольняються помірної 50-60%-ною, яка буває у звичайних міських квартирах у літній період.

У сучасних гібридних каладіуміув немає потреб, які не міг би задовольнити як досвідчений, так і початківець квітникар, тому можете сміливо купувати вподобану вам рослин.

Умови для успішного вирощування каладіума

  • Місце з дуже яскравим, але розсіяним світлом (прямі сонячні промені він переносить тільки в ранкові та вечірні години).
  • Температура в діапазоні +20...+25°С (вищу і нижчу він не любить).
  • Регулярний і рясний полив водою кімнатної температури (але тільки після підсихання верхнього шару субстрату).
  • Підживлення у весняно-літній період (приблизно раз в 10 днів) 1-2%-ним розчином повних мінеральних добрив, які містять рівну кількість азоту, фосфору і калію, і мікроелементи в легкодоступній для рослин формі.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки