ТОП товари

Квасоля

Ціна: очікується

Гарбуз (довготривалий)

Ціна: 10 грн.

Портулак

Ціна: очікується

Очіток

Ціна:  10 грн.

Калістегія

Ціна: очікується

Арахіс

Ціна: очікується

Раніше каладіум, вважали примхливою рослиною, здатною добре рости тільки в умовах високої вологості повітря. Однак в останнє десятиліття думка багатьох квітникарів про каладіум змінилася. Після появи безлічі чудових гібридів каладіума двоколірного (Caladium bicolor), які не вимагають ні якихось специфічних умов, ні особливого догляду, ця рослина перестала вважатися примхливою.

Якщо раніше висока вологість повітря була обов'язковою умовою нормального росту каладіума, то в даний час переважна більшість сучасних гібридів цілком задовольняються помірної 50-60%-ною, яка буває у звичайних міських квартирах у літній період.

У сучасних гібридних каладіуміув немає потреб, які не міг би задовольнити як досвідчений, так і початківець квітникар, тому можете сміливо купувати вподобану вам рослин.

Умови для успішного вирощування каладіума

  • Місце з дуже яскравим, але розсіяним світлом (прямі сонячні промені він переносить тільки в ранкові та вечірні години).
  • Температура в діапазоні +20...+25°С (вищу і нижчу він не любить).
  • Регулярний і рясний полив водою кімнатної температури (але тільки після підсихання верхнього шару субстрату).
  • Підживлення у весняно-літній період (приблизно раз в 10 днів) 1-2%-ним розчином повних мінеральних добрив, які містять рівну кількість азоту, фосфору і калію, і мікроелементи в легкодоступній для рослин формі.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Дерева, що ростуть поблизу будівель, в більшості випадків не можуть стати причиною суттєвих пошкоджень будівель. Такі явища, як осідання споруди або які-небудь його структурні ушкодження можуть бути зумовлені іншими чинниками, в числі яких можна назвати головними грунт і якість фундаменту
Вирощування латаття у штучно створеній водоймі, справа має безліч дрібних нюансів. Але все складно лише на самому початку. Все-таки так приємно бачити ніжні водяні німфи у себе на ділянці, тому, чому б не спробувати почати їх вирощувати?
Scroll to top