ТОП товари

Ожина

Ціна: очікується

Перець (солодкий)

Ціна: очікується

Смородина

Ціна: очікується

Калістегія

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

Тюльпани заслужили любов і визнання, завдяки раннього періоду цвітіння. святкового забарвленням, великим суцвіттям. Вони чудово виглядають в букетах, служать основою для оригінальних композицій. Виростити гарні тюльпани нескладно. Але все ж треба враховувати деякі тонкощі, дотримуватися певних правил.

Різновиди тюльпанів

Тюльпани – це величезна родина. Можна виділити наступні види:

  • прості ранні (звичайної форми, але багатої гами забарвлення)
  • лілієцвітні (витончений квітка зі злегка загнутими назовні загостреними пелюстками)
  • тріумф-тюльпани;
  • бахромчаті (краї пелюсток покриті кристалічної бахромою);
  • зеленоцветные;
  • махрові (ефектний, пишний квітка, схожий на півонія);
  • попугайные (келих поєднує кілька відтінків, пелюстки хвилясті, як ніби порізані, схожі на пір'я) і деякі інші.

Особливості вирощування

Тюльпани треба висаджувати восени. З настанням весни треба стежити за рівнем вологості грунту, якщо весна без дощів, то треба обов'язково їх поливати. Вода не повинна потрапляти на листя. Тюльпани вологолюбні. Але холодну воду вони не люблять. Після сходів треба підживити азотними, калійними і фосфорними добривами. Другий раз підгодовують рослини перед цвітінням, третій – після цвітіння.

Якщо після цвітіння не обламати насінну коробочку, рослина витратить останні сили на дозрівання насіння. Якщо тюльпан зрізається для букета, то 3 нижніх листків краще не чіпати. Вони забезпечать харчування рослини.

Пересадка

З першим пожовтінням листя на деревах цибулини треба викопати, переглянути, виявити неповноцінні екземпляри. Потім замочити їх у розчині фунгіциду для знезараження. Потім вони висушуються протягом декількох днів. Не можна допускати попадання сонячних променів. Поле просушування зберігати цибулини потрібно в темному прохолодному місці до висадки. Коли похолодає і грунт охолоне, тюльпани треба посадити на нове місце. Так потрібно робити щорічно.

Місце для посадки дуже важливо. Не повинно бути протягів, тут не повинно бути тюльпанів у попередні 3 роки. Місце може розташовуватися під деревом. В основному тюльпани цвітуть ранньою весною, коли листя мало, тому тінь не страшна.

Цибулини при посадці заглиблюють на 10 – 20 см. Це пов'язано з тим, що навколо основної цибулини будуть формуватися дітки. Відстань між рослинами – не менше 10см. Біля них можна посадити невисокі квіти, добре поєднуються з тюльпанами за кольором.

Боротьба з хворобами і шкідниками

Пестролепестность – поширене захворювання тюльпанів, що не піддається лікуванню. Якщо листя мають незвичайні світло-зелені смужки, цятки, штрихи, а сам квітка покрився світлими або темними розводами, значить, вам дісталася заражена цибулина. Потрібно купувати посівний матеріал тільки у перевірених продавців.

Грибкові захворювання можуть розвиватися в сиру прохолодну погоду. З ними можна боротися за допомогою фунгіцидів.

Шкідники, що напали на тюльпани, відступлять при обробці хімічними препаратами. Треба тільки стежити, щоб у них не було хлору.

Капустянка також може псувати посадки. На них розставляють спеціальні пастки.

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Scroll to top