ТОП товари

Петунія

Ціна: очікується

Калістегія

Ціна: очікується

Томат

Ціна: очікується

Дельфініум

Ціна: очікується

Лаванда

Ціна: очікується

Флокс Promise Mix

Ціна: очікується

Монстера делікатесна - велика, швидко зростаюча ліана. Навіть така карликова її різновид, як монстера Борзига (Monstera deliciosa 'Borsigiana') в кімнатних умовах всього за кілька років здатна досягти у висоту 2м і більше.

У процесі росту монстера розвиває довгий стовбур, який в нижній частині значно тонше, ніж у верхній. З плином часу стовбур не дерев'яніє і не набуває достатню міцність, щоб самостійно зберігати вертикальне положення. Тому, щоб мати можливість рости вгору, монстера потребує опори.

У природних умовах опорою монстері служать дерева. Для росту в кімнатних умовах необхідна штучна опора, в якій монстера починає потребувати, коли її стовбур досягає всього 70-80 см у висоту. Якщо потрібної опори монстера не знаходить, то її стебло поступово нахиляється до землі і врешті-решт приймає горизонтальне положення. Висота опори повинна бути як мінімум в 1,5 рази більше висоти ліани.

Підходящої штучної опорою для монстери можуть бути  магазинах палиці, вкриті кокосовим волокном. Опору можна виготовити і самому. Для цього на пластмасову палицю діаметром 2-3 см необхідної довжини намотують шар моху сфагнуму, потім - пластикову сітку (завдяки їй повітряні корені ліани легко проникають в глиб сфагнуму) і прикручують її до опори товстою волосінню.

Якщо мох регулярно змочувати, то з часом, коли повітряні корені уростуть в нього, монстера отримає не тільки опору, але і можливість споживати додаткову вологу з допомогою придаткових коренів.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top