ТОП товари

Арахіс

Ціна: очікується

Часник "Промінь"

Ціна: очікується

Тюльпан

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Портулак

Ціна: очікується

Квасоля

Ціна: очікується

Давайте подумаємо, скільки квітів було з'їдено вашою улюбленою кішечкою або собачкою за все її життя? Ймовірно, з цим стикаються багато любителів кімнатних рослин. Кожен, хто хоч раз втратив який-небудь цінний екземпляр квітки, знає, як це може дратувати. Але подібна подія погано не тільки для вашої колекції рослин, воно також може стати фатальним для ваших домашніх тварин. А що може бути гірше, ніж бачити, як домашня тварина гине через такий предотвратимой помилки? Такі кімнатні рослини, безсумнівно, улюблені багатьма квітникарями, але вони отруйні для ваших тварин, і вам необхідно проявляти обережність. Якщо ви вирішили вирощувати ці рослини у себе вдома, переконайтеся, що вони знаходяться поза досяжністю ваших пухнастих вихованців, а значить, і рослини і тварини будуть у безпеці.

 

Диффенбахія

Також відома як леопардова лілія, диффенбахія являє собою дивно строкате рослина з зеленими і білими візерунками по всій поверхні її великих листів. Існує кілька різних сортів диффенбахии, в тому числі «камілла» і «тропічний сніг», і вони не дуже різняться між собою. Ці витривалі рослини можуть рости і процвітати навіть з мінімальним відходом: найголовніше - це тримати їх у теплих і вологих умовах. Але, незважаючи на свої переваги, диффенбахии отруйні, якщо вживати їх у їжу. Вони викликають подразнення та набряк глотки у вихованців, і при попаданні в організм, сприяють появленю симптомів отруєння, оскільки містять кристали оксалату кальцію. Хоча їхня отрута не смертельний, диффенбахии дійсно можуть заподіяти вам багато проблем: переконайтеся, що ви розташували їх не там, де ваша собака може спробувати їх на смак.

 

Спатіфіллум

Улюблені усіма дизайнерами інтер'єрів, ці тропічні рослини з білими квітами краще всього ростуть в тіні і дійсно може додати шарму вашому інтер'єру під час періоду цвітіння. Ці рослини цвітуть два рази на рік; якщо ви регулярно підгодовуєте їх протягом вегетаційного періоду, і тримайте в теплому і вологому середовищі, вони будуть процвітати. Однак слід зазначити, що спатіфілуми є отруйним для собак і кішок, особливо сорт Mauna-Loa. Цей великий сорт, який може зростати до 60 см, викликає симптоми отруєння при попаданні в організм тварин. Вони особливо небезпечні для кішок, і їх використання в трапезі навіть може призвести до ниркової недостатності, тому переконайтеся, що ви тримаєте їх у місці, захищеному від вихованців.

 

Цикламен

Це яскравий представник тропічних рослин розквітає соковитими фарбами; верхні і нижні сторони листя мають різний колір, а їх суцвіття, як правило, рожеві або фіолетові, виглядають дуже мило. Стебла і коріння цикламенів ростуть з бульб, в основному сферичну форму, і саме ці бульби роблять цикламен дуже небезпечним для домашніх тварин. Якщо собака або кішка випадково з'їсть частина цих бульб, тварини будуть мати проблеми з травленням. З'їдені у великих кількостях, вони особливо небезпечні: вони можуть навіть призвести до летального результату.

 

Алое

Це рослина, широко відомий своїми лікарськими властивостями, як не парадоксально, може бути вельми токсичним, якщо ваше домашнє тварина вирішить його з'їсти. Екстракти алое зазвичай використовуються для боротьби з подразненнями і пошкодженнями тканин. Це цікаве зубчасте рослина також є відмінною прикрасою інтер'єру. Але за цілющими властивостями таїться його небезпеку: домашня тварина, употребившее його, гарантовано отримає розлад шлунка.

 

Каладіум

Маленькі гострі кристали оксалату кальцію присутні в каладиуме також, як і в диффенбахии. Також відоме як слоняче вухо, калладиум - квітуча рослина з великими широкими листям, за формою нагадують вуха слона. Ці серцеподібне листя можуть бути досить ефектним і ідеально доповнювати рослини з великими квітами, але при попаданні в організм тварин вони викликають сильне подразнення та біль в будь-яких контактують з ними областях, а також травні проблеми. Виростають спочатку в Південній і Центральній Америці, це тропічні рослини люблять велика кількість світла і вологості. Просто переконайтеся, що ваші домашні улюбленці не планують їх їсти.

 

Як бачите, не всі рослини однаково корисні для тварин, а деякі з них здатні завдати серйозної шкоди їх здоров'ю. Якщо ваші пухнасті друзі люблять поласувати зеленню, найкращим рішенням буде вирощувати для них спеціальну корисну їм траву. 

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Scroll to top