ТОП товари

Самшит вічнозелений

Ціна: очікується

Гарбуз (довготривалий)

Ціна: 10 грн.

Кохия кипарисова

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Перець (солодкий)

Ціна: очікується

Цинія

Ціна: очікується

Мій будинок — моя фортеця. І кожна людина прагне, щоб ця фортеця була затишною, благополучної, красивою. А якщо благополуччя привноситься ще й зеленими рослинами, то безумовно, ми готові за ними доглядати і обожнювати.

Природно, що у всіх членів сім'ї смаки різні, і квіти не виняток. Підбираючи кімнатні рослини, якими б гарними вони не були, якими б міфічними властивостями не володіли, головне вони повинні приносити насолоду мешканцям будинку. Не буде задоволення при спогляданні не улюбленої рослини. Перш ніж приступати до озеленення житла зробіть екскурсію всією сім'єю в ботанічний сад або хоча б квітковий магазин, в крайньому випадку, можна погортати книгу або журнал з фотографіями кімнатних квітів. Придивіться особливо дітям, адже вони брехати не вміють. Підберіть найулюбленіший квітка кожному члену сім'ї, і він неодмінно принесе задоволення і благополуччя.

Як часто почувши, випадково, про якусь рослину, що нібито приносить достаток, ми ганяємося в пошуках хоча б черешка. А якщо вдуматися, може з'явилося в будинку рослина вплинути на вміст нашого гаманця або банківської картки. З вуст в уста передається твердження що може.

Напевно, кожен чув про грошовому дереві. Товстянка, така назва цієї рослини саме його листочки нагадують монетки і саме його рекомендують поставити на східний підвіконня будинку для залучення фінансового благополуччя.

З'явилася на ринку ще й доларове дерево — заміокулькас, якщо народ вимагає, а долар має хорошу репутацію, значить потрібно задовольнити попит. Як грошове, так і доларове рослини не вибагливі сукуленти, від господаря не зажадають ні особливої уваги, ні часу. Придбавши такі рослини, ви станете володарями красивих рослин, які прикрасять ваш будинок, а при щасливому збігу обставин напевно принесуть удачу у фінансових питаннях. 

Але не в грошах щастя

Існує кімнатна рослина, дуже шановане у Європі. Його дарують нареченій на благополуччя новоствореної родини, як символ подружньої вірності і вічного кохання. Це мирт — дерево наречених, дерево сімейного щастя. Квітуче миртове дерево надзвичайно красиво. Якщо раніше мирт був окрасою тільки королівського саду і весільних букетів вінценосних осіб, то зараз ця рослина може дозволити собі кожен. Деревце цвіте чудовими білими квітами з дивним запахом, чудово піддається стрижці, а з його листів можна приготувати чудовий чай. Про це рослині згадується в Біблії, в арабських повір'ях, його шанують євреї, про нього складали легенди ще древніми римлянами.

Квіткою з «сімейної» енергетикою називають спатіфілум, або «жіноче щастя». Вже сам факт появи цього чудового рослини прикрасить будь-яку кімнату будинку. Він буде доречний у будь-якому куточку, особливо якщо сподобається всім членам сім'ї. Красиві зелене листя, білі квіти, які символізують чистоту і невинність, освіжать як простір, так і почуття вже сформованої пари. Для дівиці, придбання такого рослини обіцяє швидке заміжжя, а ось жінці він допоможе обзавестися дитиною.

Для створення сім'ї потрібна пара, тому існує і «чоловіче щастя» — антуріум. Це-квітка дуже схожий на «жіноче щастя», але квіти його червоні, кольору пристрасті та кохання. Адже не рідко саме від чоловічої сили залежить благополуччя будинку, достаток і жіноче щастя.

Купуючи кімнатні рослини необхідно розібратися в їх ботанічні особливості, створити умови утримання, зрозуміти тонкощі догляду. У будь-якому випадку для щастя потрібно працювати. Потрудіться поцікавитися у продавця, почитати літературу або розпитати знайомих про особливості тих чи інших рослин і вони порадують довгим і тривалим цвітінням.

Порада:

Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top