Які рослини вибрати для вітальні

Які ж вимоги пред'являють до кімнатним рослинам для вітальні?Аромат. Сильно пахнуть рослини абсолютно не підходять для вітальні кімнати

Які ж вимоги пред'являють до кімнатним рослинам для вітальні?

 • Аромат. Сильно пахнуть рослини абсолютно не підходять для вітальні кімнати. Навіть якщо господиня в захваті від чудового запаху, не виключено, що людині, що прийшла в гості він також сподобатися. Буде прикрою неприємністю, якщо їй доведеться покинути ваш будинок з-за задушливого, неприємного або викликає алергію запаху квітів. У запобіганні такого інциденту необхідно віддати перевагу рослинам без запаху, або з дуже тонким, ніжним ледь вловимим;
 • Відсутність періоду спокою. Красиво виглядають рослини в повному періоді вегетації. У них блискуча, глянсовий, пружна листя, а ось в період спокою рослина стає тьмяним, втрачає свою красу, деякі навіть скидають листя. Така рослина вже не може прикрашати інтер'єр;
 • Крупність листя. Вітальні кімнати, як правило, великого розміру, але бувають і винятки.
  Недоречними будуть рослини з дрібним листям у великій вітальні. Та й доглядати за дрібними листочками, протирати пил досить обтяжливо, а недоглянуте, запилене рослина не додасть шарму вітальні. Маленька вітальня з крупнолистным, величезним рослиною також буде виглядати безглуздо. Така рослина як би душити своїм обсягом і без того малий простір.

Кімнатні рослини у вітальні можуть бути:

 • Окремо стоять. Такі рослини завжди є акцентом інтер'єру. Вони привертають до себе увагу, і воістину гідні його. У цьому випадку необхідно віддати перевагу рослинам великим, високим, розлогою. Дуже добре виглядає:
  - Монстера. Величезні, розкішні, різані листя з темно-зеленим глянцем прикрасять будь-який інтер'єр. Рослина невибаглива і легке у догляді.
  - Гібіскус. Деревце до 3 метрів у висоту, з прекрасними темно-зеленим листям. В період цвітіння ця рослина неодмінно додасть вітальні шарму.
  - Фікус. Каучуконосний, австралійський, ліровидний всі ці різновиди не доставлять клопоту господині і прикрасять інтер'єр.
  - Панданус. Темно-зелені, вузькі, шкірясті, блискучі листя спіралькою охоплюють короткий стовбур надають йому вишуканості і принадності. Опадає з віком листя оголюють стовбур, і візуально він здається закрученим.
  - Кротон або кодіеум. Оранжево-багряна фарбування великих красивих листя в умілих руках дизайнера додасть барв непоказний куток вітальні.
 • Зібрані в композицію. Для цього можна використовувати підставки, полиці, багатоярусні стелажі, навісні кашпо. При підборі рослин для композиції необхідно звернути увагу на форму листя. Красиво виглядають рослини з різноманітними формами. Підбираючи композиції, слід групувати рослини і умов утримання. Вологолюбні рослини не можуть перебувати в одній зв'язці з суккулентними, це не додасть їм ні краси, ні здоров'я.

Підбираючи кімнатні рослини для вітальні необхідно чітко дотримуватися золотої середини. Простір, перетворене в джунглі, не буде виглядати естетично.

Сучасний ринок кімнатних квітів пропонує величезну кількість різноманітних форм і забарвлень рослин. Уважно придивившись до них, поміркувавши над поставленими дизайнерськими завданнями і проконсультувавшись з фахівцями без праці можна створити чудові квіткові композиції для вітальні.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки