Які квіти не можна тримати вдома: прикмети

 Ми починаємо згадувати, як десь, колись бабця радила не тримати в будинку кактуси, або те, що ліани не найкращі носії позитиву в будинку

 

Ми починаємо згадувати, як десь, колись бабця радила не тримати в будинку кактуси, або те, що ліани не найкращі носії позитиву в будинку. Саме в такі моменти і народжуються прикмети, які передаються з вуст в уста, за допомогою друкованих видань, а в сучасному світі та інтернету. Так чи інакше, існує цілий ряд перевірених прийме і міфів, про які ми поговоримо нижче.

Перевірені прикмети

Давно помічено, що зів'ялий букет у вазі, або отцвети на вазонних рослинах, не тільки виглядають не естетично, але і привносять в будинок негативну енергію. Необхідно вчасно подбати про свіжому букеті, або просто про чистоту вази. А вазони квіточки, як тільки привяли обірвати, це сприятиме утворенню нових бутонів.

Бувають випадки, що нам доводиться приймати подарунок у вигляді вазона, або букета від людини не дуже нам приємного. Такі квіти не приносять ні задоволення, ні радості, ні благополуччя. Навіть якщо вони подаровані без злого умислу, краще подякувати, але скоріше позбутися такого подарунка.

Дуже часто намагаючись вибрати подарунок, ми потрапляємо в халепу. Купуємо хоч і дорогі, але не улюблені квіти, як вазони, так і букети. Не улюблений квітка не може принести позитивних емоцій. Досить заздалегідь, по можливості, попередити про свої смаки, або поцікавитися про смаки того, кому призначений подарунок, і непорозумінь можна уникнути. Не рідко нравящиеся нам жовті троянди, викликають бурю негативних емоцій. Але ж і тут можна пояснити, що жовті троянди приносять фінансове благополуччя.

Не підтверджені міфи

Існує величезна кількість прикмет пов'язаних з рослинами. Читаючи різну інформацію, приходиш до думки, що це швидше міф, ніж реальність.

Ну не може, наприклад, фіалка французам приносити любов, а італійцям збитки. А згідно східної філософії це рослина, як ні жодна інша несе в будинок гармонію. У жодного народу ліанами заплетена весь будинок і це до достатку, а в іншого те ж саме до сварок.

Приміром, парну кількість квітів не ставлять у вазу, а адже європейці дарують саме парна кількість.
Прикмети стверджують, що поява в будинку кактусів сприяє алкоголізму господаря. Але ж скільки захоплених кактусоводов серед чоловіків, і всі вони непитущі.

Є думка, що «Тещин язик» сансевієрія, не можна тримати в будинку, де є зяті. А так само є прикмета, що саме зять повинен доглядати за таким рослиною і він завжди знайде спільну мову з тещею. Так як же бути? Звичайно ростити таку рослину, пестити і леліяти і його, і тещу. Тоді і зять буде в пошані.

Існує думка, що якщо в будинку погано ростуть кімнатні квіти, то це до неприємностей або хвороб. А всі любителі квітів, перш ніж обзавестися вподобаним рослиною поцікавилися його родоводу? Де воно росло, як доглядати, що любить. Саме увага до рослин, не правильний догляд, полив, освітлення і призводить до гнітючого стану. Вид увядающего рослини вже не як не може підняти нам настрій, серце стискається, душа тріпоче, виділяються гормони тривоги, і все це наштовхує на негативні думки.

Зовсім інша справа рослини з прекрасною, здорової листям, красивими квітами і ароматом, який вам приємний. Така рослина, не підвладне ні яким прикметам. Воно однозначно принесе в дім добробут, здоров'я і успіх. Беручи в будинок живе створіння, прислухайтеся до себе, чи подобається воно вам. Понюхайте його листя, квіти і навіть грунт. Якщо не відчувається дискомфорту і ні що не викликає сумніву, то такі квіти будуть не підвладні ні яким прикметам.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки