ТОП товари

Гвоздика

Ціна: очікується

Самшит вічнозелений

Ціна: очікується

Кохия кипарисова

Ціна: очікується

Часник "Промінь"

Ціна: очікується

Лобелія

Ціна: очікується

Полуниця (ремонантна)

Ціна: очікується

Життя наша довге і різноманітне. Бувають в нашому житті не найкращі моменти, і от саме тоді ми підсвідомо шукаємо причини наших невдач.

 

Ми починаємо згадувати, як десь, колись бабця радила не тримати в будинку кактуси, або те, що ліани не найкращі носії позитиву в будинку. Саме в такі моменти і народжуються прикмети, які передаються з вуст в уста, за допомогою друкованих видань, а в сучасному світі та інтернету. Так чи інакше, існує цілий ряд перевірених прийме і міфів, про які ми поговоримо нижче.

Перевірені прикмети

Давно помічено, що зів'ялий букет у вазі, або отцвети на вазонних рослинах, не тільки виглядають не естетично, але і привносять в будинок негативну енергію. Необхідно вчасно подбати про свіжому букеті, або просто про чистоту вази. А вазони квіточки, як тільки привяли обірвати, це сприятиме утворенню нових бутонів.

Бувають випадки, що нам доводиться приймати подарунок у вигляді вазона, або букета від людини не дуже нам приємного. Такі квіти не приносять ні задоволення, ні радості, ні благополуччя. Навіть якщо вони подаровані без злого умислу, краще подякувати, але скоріше позбутися такого подарунка.

Дуже часто намагаючись вибрати подарунок, ми потрапляємо в халепу. Купуємо хоч і дорогі, але не улюблені квіти, як вазони, так і букети. Не улюблений квітка не може принести позитивних емоцій. Досить заздалегідь, по можливості, попередити про свої смаки, або поцікавитися про смаки того, кому призначений подарунок, і непорозумінь можна уникнути. Не рідко нравящиеся нам жовті троянди, викликають бурю негативних емоцій. Але ж і тут можна пояснити, що жовті троянди приносять фінансове благополуччя.

Не підтверджені міфи

Існує величезна кількість прикмет пов'язаних з рослинами. Читаючи різну інформацію, приходиш до думки, що це швидше міф, ніж реальність.

Ну не може, наприклад, фіалка французам приносити любов, а італійцям збитки. А згідно східної філософії це рослина, як ні жодна інша несе в будинок гармонію. У жодного народу ліанами заплетена весь будинок і це до достатку, а в іншого те ж саме до сварок.

Приміром, парну кількість квітів не ставлять у вазу, а адже європейці дарують саме парна кількість.
Прикмети стверджують, що поява в будинку кактусів сприяє алкоголізму господаря. Але ж скільки захоплених кактусоводов серед чоловіків, і всі вони непитущі.

Є думка, що «Тещин язик» сансевієрія, не можна тримати в будинку, де є зяті. А так само є прикмета, що саме зять повинен доглядати за таким рослиною і він завжди знайде спільну мову з тещею. Так як же бути? Звичайно ростити таку рослину, пестити і леліяти і його, і тещу. Тоді і зять буде в пошані.

Існує думка, що якщо в будинку погано ростуть кімнатні квіти, то це до неприємностей або хвороб. А всі любителі квітів, перш ніж обзавестися вподобаним рослиною поцікавилися його родоводу? Де воно росло, як доглядати, що любить. Саме увага до рослин, не правильний догляд, полив, освітлення і призводить до гнітючого стану. Вид увядающего рослини вже не як не може підняти нам настрій, серце стискається, душа тріпоче, виділяються гормони тривоги, і все це наштовхує на негативні думки.

Зовсім інша справа рослини з прекрасною, здорової листям, красивими квітами і ароматом, який вам приємний. Така рослина, не підвладне ні яким прикметам. Воно однозначно принесе в дім добробут, здоров'я і успіх.

Беручи в будинок живе створіння, прислухайтеся до себе, чи подобається воно вам. Понюхайте його листя, квіти і навіть грунт. Якщо не відчувається дискомфорту і ні що не викликає сумніву, то такі квіти будуть не підвладні ні яким прикметам.

Порада:

Що таке мікроклімати? Ви коли-небудь помічали, що у вашому саду є такі місця, де сніг тане навесні в останню чергу? Або як одні і ті ж нарциси в одній частині саду ростуть і процвітають, а в іншій лише роблять вигляд, що ростуть? Швидше за все, виною тому різні микроклимати на вашій ділянці
Мистецтво під назвою Ландшафтний дизайн - основні тенденції. Парк "Тюїльрі" і "Версальський", "Нол" парк і сад замку "Leeds", парк "Катсура" і знаменитий сад "П'ятнадцяти каменів" - це все великі ландшафтні твори різних епох і народностей, які поклали початок виникненню в XX столітті мистецтва...
Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Scroll to top