Які кімнатні квіти повинні бути вдома

Починаючим аматорам не варто купувати занадто складні в агротехнічному відношенні кімнатні рослини. Необхідно чітко розуміти, що все що продається в квіткових магазинах це бізнес індустрія, яка підтримується дуже висококласними фахівцями

Починаючим аматорам не варто купувати занадто складні в агротехнічному відношенні кімнатні рослини. Необхідно чітко розуміти, що все що продається в квіткових магазинах це бізнес індустрія, яка підтримується дуже висококласними фахівцями. Принісши в будинок «не просте» рослина ми можемо просто з ним не впоратися і втратити. Не хотілося б починати озеленення свого житла з втрат і збитків. Віддайте перевагу рослинам перевіреним ще вашими предками.

Самі невибагливі і корисні рослини

Пеларгонія або простіше герань, а в народі «калачики», здавна прикрашали підвіконня будинків. Сучасна селекція пропонує безліч сортів і гібридів на будь-який смак. Рослина не вибаглива, довго цвіте з красивою зеленим листям. Цю рослину можна поставити в будь-якій кімнаті або кухні, а фітонцидні властивості цього, до того ж і красиво квітучого, вбережуть ваш будинок від патогенної мікрофлори і мух.

Грошове дерево або толстянка. Цій рослині приписують магічні властивості, сприяють залученню фінансового благополуччя в сім'ю. Поставивши його на східному вікні, удача неодмінно постукає до Вас в будинок. Рослина сукулент, не примхливо, не вимагає частого поливу та догляду.

Хлорофітум. Сприяє очищенню повітря від токсичних елементів, рослина не примхливо і красиво. Хлорофітум прикрасить кухню і ванну кімнату, бездоганно буде виглядати у вітальні, дитячій, кабінеті.

Фікус Бенджаміна. Красиві темно-зелене листя не залишать Вас байдужими, а от доглядати за ними потрібно. До поливу не вибагливий, але дрібні листки вкриті пилом, не зовсім естетично будуть виглядати. Якщо Ви готові на часте протирання дрібних листя, сміливо купуйте. Рослина буде вдало виглядати в будь-якому інтер'єрі.

Каланхое. Не тільки прикрасить будь-підвіконня, а ще буде корисний при нежиті і отиті. Сік каланхое, лікарський засіб визнана офіційною медициною, а рослина красиво і не примхлива у догляді.

Мирт. Придбавши це рослина Ви попередьте простудні захворювання домочадців на 30 %, з листочків можете заварити прекрасний лікувальний чай, а квітуче деревце подарує Вам не забувай аромат. За повір'ями це дерево привносить в будинок сімейне благополуччя.

Красивоцвітучі рослини

Узумбарская фіалка або сенполія. Ці квіти будуть доречні на будь-якому підвіконні і в будь-якій кімнаті. Чарівні маленькі квіточки, зібрані в букетики подарують відчуття спокою й умиротворення. Рослина не вибаглива і довго цвіте. Сучасні сорти та гібриди радують своєю різноманітністю, як кольорів квітів, так і листя.

Гібіскус, китайська троянда. Красиво квітуча рослина, що не вимагає особливої уваги. Однак, рослина сильноросла і йому необхідно досить багато простору.

Якщо Ви готові вивчати ботаніку та агротехніку вирощування, що сподобалися Вам рослин сміливо купуйте азалію, камелію, цикламен, глоксинію, бегонію, дипладению, орхідею.

Ці рослини дуже красиво цвітуть, але до кожного з них потрібен свій, особливий підхід.
Яка б не була мода на кімнатні рослини, ваш смак єдине, до чого необхідно прислухатися при придбанні зелених улюбленців. Коли рослина радує око, то і догляд за ним буде приємним і не обтяжливим, а споглядання його принесе справжню насолоду.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки