ТОП товари

Гвоздика

Ціна: очікується

Хризантема

Ціна: очікується

Цинія

Ціна: очікується

Гацанія

Ціна: очікується

Агрус

Ціна: очікується

Квамокліт перистий

Ціна: очікується

Відома «Монастирська травниця» Олена Федорівна Зайцева у свої 84 роки ходила в гори, легко несучи при цьому на собі 20 кілограм вантажу, згадуючи, що в молоді роки носила і 30 кг. Сушені плоди шипшини вона розбиває ребром долоні, складеної в кулак. Лікує і простих людей, і міністрів. Читає лекції про лікарські трави лікарям. Заслуговують особливої уваги її найцінніші думки: «не Можна викидати ні одну травинку, скошену на дачі. Чим більше бур'янисті рослина, тим воно корисніше». Ще вона каже: «Що Бог дав вам на вашій ділянці, саме і є саме потрібне для вашого здоров'я».

Ну що ж, в ясний сонячний день, коли ви всі скосили бур'яни на ділянці, зібрали ті, про яких знаємо, що вони не отруйні, засушили в тіні і склали довільний вітамінно-мінеральний збір. Беремо 2 столові ложки збору на 2 склянки окропу, заливаємо (не кип'ятимо), настоюйте 30-40 хвилин, проціджуємо і п'ємо по півсклянки 3 рази на день. От і все. Просто? Дуже просто. Навіть якщо цей збір не має певної терапевтичної спрямованості на яку-небудь конкретну хворобу, він неодмінно наситить наш організм вітамінами і мікроелементами, в такому розмаїтті, що нам і не снилося отримати з одних лише овочів та фруктів.

Зараз хочеться зупинитися на деяких корисних властивостях бур'янів, які ви можете знайти на вашій дачі і в її околицях.

Пирій, коріння

Коріння пирію збирають ранньою весною або восени, поки їх цілюща сила не пішла в надземну частину рослини. Важко знайти захворювання, яке пирій не лікував би. Перераховувати їх все не варто, потрібно відзначити, що він покращує зір, обмін речовин і лікує навіть онкологію. Особливо він гарний у зборах. Коріння треба викопати, промити, висушити, подрібнити і варити 1 ст. ложку на 2 склянки води 20 хвилин, настояти 2 години, відцідити і пити по половині склянки води 3 рази на день. Оскільки це корінь, а не трава, приготування його довше і дозування менше.

Яглиця, трава

Назва рослини походить від слова «харчі» - смачна їжа. Раніше це їстівне рослина було дуже любимо нерозбещеним смаковими добавками нашими предками. Відомо, що Серафим Саровський харчувався тільки однієї снытью в продовження 1000 днів. На зиму він її засушували, запарювали в горщику і їв. Це здавалося майже неймовірним, якби не одна обставина: хімічний склад яглиці майже ідентичний складу крові людини. Тому вона несе організму всі необхідні речовини. Молоду яглиця додають у салати, супи, пиріжки... А який це неприємний і злісний бур'ян!

Лопух

Викорчовувати коріння лопуха треба ранньою весною або пізно восени, коли немає живої надземної частини рослини. «Готувати, як і пирій, тільки товсті кореневища треба розрізати уздовж. Немає, мабуть, жодного шкірного захворювання, яке він би не лікував» – говорить Олена Федорівна. Насіння лопуха сприяють зміцнення чоловічої потенції. Але і трава корисна, це найцінніше лікарська рослина.

Ще можна було б сказати про кульбабі, його всецілої корисності від кореня до квіток, про спорыше, який лікує всі суглобові захворювання і виводить камені з нирок, про заспокійливих властивостях меліси, м'яти, материнки... Але тут ставиться мета тільки відкрити дачникові простий секрет, як легко можна поправити своє здоров'я просто в процесі позбавлення своїй дачі від її найбільш злісних ворогів, шкідників – від бур'янів.

Порада:

Багато хто погодиться, що обличчям будинку є вітальня. Саме в ній приймають гостей і родичів, збираються з друзями. Вона є найулюбленішим місцем відпочинку всіх членів родини. До інтер'єру вітальні пред'явлені найвищі вимоги. Від її оригінальності, унікальності і привабливості буде залежати і...
Як посадити дерево – це дуже актуальне питання, яке мучить багатьох. При посадці потрібно дотримувати деякі правила: 1) Спочатку визначитеся з місцем посадки, щоб  дерево не заважало іншим рослинам або спорудам
Цукрова кукурудза набагато солодша і ніжніша звичайної. Однак у продажі її можна зустріти тільки в банках. Свіжих качанів не буває, тому що вони швидко втрачають свої смакові якості. Це і стало основним приводом для того, щоб почати вирощувати її у себе на ділянці.Сталося це чотири роки тому....
Scroll to top