Бур'яни - лікарські рослини на дачі

Коріння пирію збирають ранньою весною або восени, поки їх цілюща сила не пішла в надземну частину рослини. Важко знайти захворювання, яке пирій не лікував би

Коріння пирію збирають ранньою весною або восени, поки їх цілюща сила не пішла в надземну частину рослини. Важко знайти захворювання, яке пирій не лікував би. Перераховувати їх все не варто, потрібно відзначити, що він покращує зір, обмін речовин і лікує навіть онкологію. Особливо він гарний у зборах. Коріння треба викопати, промити, висушити, подрібнити і варити 1 ст. ложку на 2 склянки води 20 хвилин, настояти 2 години, відцідити і пити по половині склянки води 3 рази на день. Оскільки це корінь, а не трава, приготування його довше і дозування менше.

Яглиця, трава

Назва рослини походить від слова «харчі» - смачна їжа. Раніше це їстівне рослина було дуже любимо нерозбещеним смаковими добавками нашими предками. Відомо, що Серафим Саровський харчувався тільки однієї снытью в продовження 1000 днів. На зиму він її засушували, запарювали в горщику і їв. Це здавалося майже неймовірним, якби не одна обставина: хімічний склад яглиці майже ідентичний складу крові людини. Тому вона несе організму всі необхідні речовини. Молоду яглиця додають у салати, супи, пиріжки... А який це неприємний і злісний бур'ян!

Лопух

Викорчовувати коріння лопуха треба ранньою весною або пізно восени, коли немає живої надземної частини рослини. «Готувати, як і пирій, тільки товсті кореневища треба розрізати уздовж. Немає, мабуть, жодного шкірного захворювання, яке він би не лікував» – говорить Олена Федорівна. Насіння лопуха сприяють зміцнення чоловічої потенції. Але і трава корисна, це найцінніше лікарська рослина.

Ще можна було б сказати про кульбабі, його всецілої корисності від кореня до квіток, про спорыше, який лікує всі суглобові захворювання і виводить камені з нирок, про заспокійливих властивостях меліси, м'яти, материнки... Але тут ставиться мета тільки відкрити дачникові простий секрет, як легко можна поправити своє здоров'я просто в процесі позбавлення своїй дачі від її найбільш злісних ворогів, шкідників – від бур'янів.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Введіть свою електронну адресу для нашого списку розсилки

Наші сторінки