ТОП товари

Дельфініум

Ціна: очікується

Флокс Promise Mix

Ціна: очікується

Катарантус

Ціна: очікується

Виноград "Кадрянка"

Ціна: очікується

Часник "Промінь"

Ціна: 55 грн.

В'юнок

Ціна: очікується

Корисні поради

Наш сад відображає наш внутрішній світ і звичайно кожен садівник прагне його поліпшити. Те що у нас росте в саду на дачі, акуратний це газон або буйство квітів все має право на існування. Поради садівникові по догляду за садом  - все це ви знайдете в цьому розділі.

Більшість з нас звикли до того, що город - це велика ділянка землі, поділена на ряди прямокутних підвищень. Ландшафтні дизайнери радять відмовитися від стереотипів і підійти до створення зони городу творчо. Але перш, ніж всерйоз зайнятися створенням городу, визначитеся з його розташуванням на ділянці.

Ландшафтний дизайн це не просто посадка рослин і стрижка газону. Професійний дизайн ландшафту це створення певного стилю, здатного перетворити навіть покинуту ділянку і створити єдиний, неповторний і гармонійний стиль саду, рослин, клумб, квітників, рослин, водойм і побудованого будинку або котеджу на Вашій ділянці з урахуванням рельєфу і особливостей території.

Квітник це доглянута ділянка, де ростуть квітучі рослини, в основному трав'янисті. У ньому можуть використовуватися невеликі чагарники і декоративні елементи. Квітник завжди служить прикрасою саду. Отже, клумби і квітники - поняття близькі, але клумбою називають не всякий квітник. Давайте розглянемо все на прикладах.

Інвентар також як і інструмент - це відмінні помічники і досвідченого садівника-городника, і дачника-любителя. В цьому розділі розглянемо, які бувають садові інструменти та інвентар, що з них потрібно для маленької дачі, а що для великої ділянки. У порадах я дам опис садового інвентарю та інструментів, а також супереч рекомендованих з них для ділянок різної величини. Ну а ви, звичайно ж, в праві зменшувати або збільшувати дані списки за своїм бажанням.

Скільки чудових лікарських рослин і трав подарувала природа людині! З їх допомогою вона навчилася зцілювати найжахливіші недуги, а також справлятися з набагато менш небезпечними. Стародавні люди на власному досвіді вивчали цілющі властивості рослин. Ці знання передавалися з покоління в покоління, завдяки писемності з'явилися перші книги, трактати з використання лікарських трав для лікування.

Історії кулінарного мистецтва відомі десятки тисяч страв, але кулінарні рецепти увібрали в себе все найкраще, що існує в культурах різних країн і народностей. Нам вдалося об'єднати культурні традиції всього світу і адаптувати їх для Вас. Немає жодного гурмана, який хоча б раз не намагався приготувати за рецептами щось смачненьке, і найцікавіше - страви виходять завжди. Навіть недосвідчені кулінари задоволені результатами, які надихають їх на подальші подвиги на кухні.

Читайте рецепти від сайту ekodacha.pp.ua  з фото і користуйтеся докладними покроковими інструкціями для того, щоб ваше життя стало яскравішим і смачнішим!

Ви володар присадибної ділянки, у вас своя дача? Тоді вам просто необхідно мати співрозмовників для обговорення маленьких хитрощів і вивертів для отримання врожаю. Тут, на сайті ekodacha.pp.ua, ви будете завжди в курсі всіх новин в світі садівництва. Сад своїми руками, а також город своїми руками, вам допоможуть створити за новітніми технологіями з використанням дизайнерських здібностей.

d84f70a0

Порада:

Тим, хто не має досвіду у вирощуванні квітів, але хоче прикрасити свій сад, слід почати з самих невибагливих видів. Такі рослини прощають похибки у догляді і не вимагають пильної уваги. Вони легко обходяться без поливу і підгодівлі. Якщо з ними все вийде, тоді вже можна братися за більш примхливі...
Виноград заслужено вважається рослиною, вимогливою до агротехніки і умов культивування. Навіть лози, за якими доглядають належним чином, можуть страждати від хвороб і шкідників. Щоб уникнути таких проблем, необхідні профілактичні обробки не тільки навесні, а й восени
Існують маленькі хитрощі, які полегшать щоденний догляд і дозволять рослинам довгий час зберігати свій квітучий вид. Листя рослин не повинні торкатися віконного скла. Якщо ви маєте горщики з декоративними культурами на підвіконні, намагайтеся це робити так, щоб листя не торкалися віконного скла
Scroll to top